7. اسفند 1398 - 17:21
بیرجندرسا-سرپرست منطقه خراسان جنوبی بر لزوم استفاده مشتریان از درگاه‌های غیرحضوری به منظور کاهش احتمال ابتلا به ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،حسن آذری نصرآباد، امروز چهارشنبه ۷ اسفند، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: درگاه‌های ارائه خدمات غیر حضوری مخابرات، نقشی مهم در عدم انتشار بیماری در سطح جامعه ایفا می‌کنند.

وی افزود: مشتریان لازم است با استفاده از این درگاه‌های ارائه خدمات غیرحضوری، نقش و مسئولیت اجتماعی خود را در عدم شیوع این بیماری ایفا کرده و حتی الامکان از مراجعه حضوری به مراکز مخابراتی خودداری کنند.

سرپرست منطقه خراسان جنوبی بیان کرد: هم اکنون در تمام مراحل دریافت خدمات مخابراتی از جمله تلفن ثابت، دیتا و سایر خدمات نیاز مشتریان به مراجعه حضوری به شدت کاهش یافته است که می‌تواند نقش مهمی در کاهش تردد و ابتلا به ویروس کرونا داشته باشد.

آذری نصرآباد خاطرنشان کرد: به این منظور سامانه‌های غیرحضوری 2000 و 2020، وب سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir و شماره گیری #2020* از طریق تلفن همراه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات غیرحضوری هستند.

نظرات کاربران