7. اسفند 1398 - 13:31
بیرجندرسا-همزمان با حلول ماه رجب، شبکه نسیم در کنار برنامه‌های جذاب، گزیده‌ای از برنامه‌های دیدنی پرمخاطب خود را روی آنتن می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، همزمان با اولین روز از ماه مبارک رجب ، شبکه نسیم با ایجاد تغییراتی در جدول پخش خود گزیده‌ای از برنامه‌های پرمخاطب خود را در کنداکتور پخش گنجانده است.

 بر این اساس پخش منتخب خندوانه و مسابقه خانواده باحال، بخشی از تمهیداتی است که این شبکه پرمخاطب برای روزهای پایانی سال پیش‌بینی و با توجه به حضور گرم خانواده‌ها در کنار یکدیگر، تلاش می‌کند لحظات دلنشین و سرگرم‌کننده‌ای را برای مخاطبان خود رقم بزند.

بر این اساس برنامه‌های "ویتامین‌ خ" شنبه تا چهارشنبه ساعت 19، "منتخب خندوانه" شنبه تا پنجشنبه ساعت 23:15 ، سریال "شمس‌العماره" هرشب ساعت 20، "چهل‌تیکه" شنبه تا پنجشنبه ساعت 20:30، "دست‌فرمون" شنبه تا سه‌شنبه ساعت 22  و "مثبت دست‌فرمون" جمعه‌ها ساعت 20:30، "دورهمی" چهارشنبه تا جمعه ساعت 22، "نسیم‌آوا" پنجشنبه ساعت 18:30، "خانه‌ما" ساعت 19، "کاف‌گاف" روزهای فرد و جمعه‌ها ساعت 18:30 و "خانواده با حال"  هر روز ساعت 14 از این شبکه پخش می‌شوند.

نظرات کاربران