4. اسفند 1398 - 17:41
بیرجندرسا-فولادی از دستگیری ۲ سارق حرفه ای منازل با ۳۸ فقره سرقت در شهرستان بیرجند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،سرهنگ «علیرضا فولادی» با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در روستاهای اطراف بیرجند، رسيدگي به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی اسن شهرستان قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند افزود: با افزايش کنترل هاي نامحسوس و كسب سرنخ هايي در اين خصوص، ماموران پاسگاه باقران به 2 نفر در این زمینه مشکوک شدند و با هماهنگی مقام قضائی متهمان را دستگیر کردند.

 

سرهنگ فولادی تصريح کرد: متهمان دستگير شده در بازجويي هاي به عمل آمده از سوي پليس، منکر هر گونه اعمال مجرمانه شدند ولی با توجه به دلايل و شواهد ارائه شده از سوي ماموران، لب به اعتراف گشوده و راز 38 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی و موتور سیکلت در سطح شهر بیرجند و دیگر شهرستان های استان را آشكار كردند.

 

وی افزود : اين متهمان با شناسايي منازل و اطمينان از عدم حضور صاحبخانه وارد خانه ها شده و اقدام به سرقت منزل مي كردند که با تلاش مأموران پاسگاه باقران دستگیر شدند.

 

سرهنگ فولادی با اشاره به اين كه اموال سرقتی کشف شده از سارقان پس از شناسایی تحویل مالباختگان شد، تصريح كرد: در این راستا یک پیکان وانت متعلق به سارقان توقیف و یک نفر مالخر نیز دستگیر شد که اين متهمان پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي شدند.

نظرات کاربران