2. اسفند 1398 - 9:39
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انتخابات برای ما یک جشن و برای دشمنان اسلام و نظام، بسیار سنگین و ناگوار است، گفت: انقلاب اسلامی دشمن را از کشور بیرون کرد و اختیارات به ناحقی که در دست آ‌ن‌ها بود را گرفت و به دست صاحبان اصلی آن، یعنی مردم، رساند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری یازدهمین دوره‌ انتخابات مجلس شورای اسلامی رأی خود را به صندوق انداخت.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انتخابات برای ما یک جشن و برای دشمنان اسلام و نظام، بسیار سنگین و ناگوار است، گفت: انقلاب اسلامی دشمن را از کشور بیرون کرد و اختیارات به ناحقی که در دست آ‌ن‌ها بود را گرفت و به دست صاحبان اصلی آن، یعنی مردم، رساند.

وی بیان داشت: در گذشته مردم مانند برخی کشورهای پادشاهی عربی کنونی هیچکاره بودند و استعمارگران، سرنوشت آن‌ها را تنظیم می‌کردند و مردم ناچار بودند قبول کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در نظام مردم‌سالاری، مردم سرنوشت خود را تعیین می کنند و در حال حاضر انتخابات برای دشمن بسیار سخت است لذا به هر راهی متوسل می‌شوند تا به انتخابات ضربه بزنند اما ملت بصیر ایران دشمن‌شناس هستند.

عبادی با تأکید بر اینکه امیدواریم مردم انتخابی احسن داشته باشند، عنوان کرد: امیدواریم مجلسی بصیر و انقلابی داشته باشیم تا مشکلات مردم حل و دشمن نیز مأیوس گردد و مردم با تعیین سرنوشت خود میوه شیرین این انتخاب را بچشند.

نظرات کاربران