29. بهمن 1398 - 19:58
بیرجندرسا-باید فردی انقلابی و بصیر را انتخاب کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر مشرق،یوسف آخوند سخندان، یکی از علمای اهل سنت بندرترکمن ، به شخصیت حسین خسروی اسفزار، کاندیدای مردم بیرجند در انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: ایشان فرد بابصیرت و روشن فکری است و فکر ملیتی و اجتماعی دارد.

وی افزود: ایشان مخالف افراد انحرافی و تبعیض قرار شدن بین مذاهب اسلامی است و همیشه به دنبال ایجاد وحدت و تقریب مذاهب بین مسلمانان است.

کارشناس مسائل دینی خاطرنشان کرد: آقای خسروی استاد من در حوزه دین بوده اند و مورد تایید است.

آخوند سخندان یادآورشد: ایشان شخص متدین و ولایی است و قطعا می تواند در شکل گیری مجلس انقلابی موثر باشد.

وی مسلط بودن آقای خسروی به مسائل جامعه را از دیگر ویژگی های وی دانست و گفت: اشخاصی که برای حفظ نظام جمهوری اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب کار می‌کنند مورد قبول است.

این عالم اهل سنت تاکید کرد: هر فردی که برای مردم دلسوز باشد و هم وغم خود را در جهت رفع مشکلات مردم بگذارد قطعا مورد حمایت من خواهد بود و آقای خسروی از این ویژگی‌ها برخوردار است.

آخوند سخندان گفت: باید تحصیلات عالی همراه با تعهد، تخصص و سواد رسانه ای بالا است.

وی تاکید کرد: آقای حسین خسروی شخصی انتقادپذیر، دوراندیش، با بصیرت، شجاع، انقلابی، آینده‌نگر و نظرات تحکمی وحدت و نزدیدک شدن مذاهب به هم را دارند.

این عالم اهل سنت تصریح‌کرد: در جامعه‌ای که افراد با اندیشه‌ها و قومیت‌های مختلف زندگی می‌کنند این اشخاص لازم است در عرصه باشند و مدیریت کنند.

وی افزود: با توجه به این‌که بیشتر مشکلات مردم اقتصادی است باید فردی که دردآشنای مردم است مسئولیت نماینده مردم در مجلس را برعهده بگیرد و این فرد بهترین گزینه برای انتخاب هم برای اهل سنت و هم اهل تشیع است.

وی اظهارکرد: انتخابات آقای خسروی قطعا برای آینده مردم خوب است و برای این فرد مدبر آرزوی موفقیت دارم.

نظرات کاربران