24. بهمن 1398 - 8:31
رئیس حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه:
۱۱۹ شعبه اخذ رای در نهبندان و سربیشه پیش بینی شده است
بیرجندرسا-بیکی گفت: در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه در مجموع ۱۱۹ شعبه اخذ رای پیش بینی کرده ایم که ۶۴ شعبه در نهبندان و ۵۵ شعبه در شهرستان سربیشه آرای مردم را جمع خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«مجید بیکی» اظهار داشت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس، دوم اسفندماه به شکل گسترده و به طبع در شهرستان نهبندان هم برگزار خواهد شد.

 

رئیس حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه افزود: حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه در مجموع 119 شعبه اخذ رای پیش بینی کرده ایم که 64 شعبه در نهبندان و 55 شعبه در شهرستان سربیشه خواهد بود.

 

بیکی بیان کرد: مقدمات برگزاری این انتخابات باشکوه برقرار و تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده و از روزی که دستور شورای انتخابات را در دهم آذرماه توسط وزیر کشور داشته ایم، تا امروز فرآیندهای انتخابات به خوبی صورت گرفته و جلو رفته است.

 

وی افزود: ثبت نام داوطلبین در بازه هفت روزه دهم تا 16 ام آذر ماه و بعد از آن تایید صلاحیت و مقدمات انتخابات آماده شد و تعداد شعب اخذ رای بر اساس نظرات در هیئت اجرایی انجام گرفته و به تایید رسیده اند که 119 شعبه ثابت و  شعبه سیار است.

 

فرماندار نهبندان گفت: در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه 33 شعب شهری و 86 شعبه روستایی، فعالیت خواهند کرد.

 

بیکی بیان کرد: از 24 بهمن ماه با انتشار اسامی نامزدها تبلیغات به صورت رسمی آغاز و تا 30 بهمن ماه و  24 ساعت قبل از اخذ رای این تبلیغات ادامه می یابد.

 

وی گفت: امیدواریم تمامی نامزدها با رجوع به قانون و فصل الخطاب قراردادن قانون، بتوانند انتخابات پر شوری را رقم بزنند و تقاضای من این است که مردم هم با اهتمام جدی در صف صندوق های رای شرکت و مشارکت خوبی را در 41 امین سالگرد پیروزی انقلاب رقم بزنند.

نظرات کاربران