23. بهمن 1398 - 13:08
بیرجندرسا-قاسمی با تاکید بر ضرورت معرفی مکتب و راه حاج قاسم در دنیا، گفت: مکتب حاج قاسم اتحاد همه اقوام و گرایش ها در مقابل استکبار جهانی را رقم زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، سردار «علی قاسمی» امروز (23 بهمن) در همایش فعالان فضای مجازی و اختتامیه جشنواره ابوذر اظهار کرد: در این چهل روزی که از شهادت سردار سلیمانی می گذرد مردم ایران سنگ تمام گذاشتند و در تمام نقاط کشور برای سردار دل‌ها مراسم برگزار کردند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه مکتب حاج قاسم باید تبیین و معرفی شود، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه‌های نماز جمعه تهران فرمودند: «ما در صورتی اندازه و قیمت این حوادث را می‌فهمیم که حاج قاسم سلیمانی و به ابومهدی شهید عزیز، به چشم یه فرد نگاه نکنیم. به آنها به چشم یک مکتب نگاه کنیم. سردار شهید عزیز ما را به چشم یک مکتب، یک راه، یک مدرسه درس آموز، با این چشم نگاه کنیم، آن وقت اهمیت این قضیه روشن خواهد شد. قدر و قیمت این قضیه روشن خواهد شد».

 

قاسمی با تاکید بر اینکه مکتب حاج قاسم اتحاد همه اقوام و گرایش ها در مقابل استکبار را رقم زد و لشکر حیدریون، فاطمیون، علویون و زینبیون در کشورهای مختلف تشکیل شد و این مکتب حاج قاسم است که همه را زیر پرچم جبهه مقاومت جمع کرد، ادامه داد: ملت ایران شجاعانه پای نظام، انقلاب، آرمان‌ها و مردان بزرگ ایستاده‌اند و با حضور میلیونی در  مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی نشان دادند جبهه مقاومت زنده است.

 

وی با تاکید بر اینکه فعالان فضای مجازی و رسانه‌ها سربازان خط مقدم مقابله با استکبار هستند، افزود: امروز در جبهه جنگ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی قرار داریم اما در نهایت جنگ فرهنگی سرنوشت ملت ها را تعیین می کند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه فضای مجازی نباید تحت تاثیر موج‌ها قرار گیرد و باید راستی آزمایی انجام شود، تصریح کرد: در ایام نوروز که شاهد ورود مسافران به خراسان جنوبی هستیم انتظار است در فضای مجازی و حقیقی نشر امر به معروف و نهی از منکر و فرهنگ عمومی اسلامی انجام شود.

 

با اشاره به اینکه مسئله انتخابات قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی است و قدرت و عزت ما به واسطه انتخابات است، گفت: ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب در 34 انتخابات حاضر شدند و امروز در هیچ کجا انتخابات واقعی برگزار نمی‌شود یا با تقلب و رابطه بازی است.

 

 

قاسمی با بیان اینکه در ایران کمتر از 48 ساعت نتیجه انتخابات جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌شود، عنوان کرد: دشمن نهایت تلاش خود را می کند تا ملت پای صندوق های رأی نیایند که این قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران تحقق نیابد.

 

وی با اشاره به موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی، ادامه داد: از سال 1947 هواپیماهای بسیاری در جهان بر اثر اشتباه پدافندها سقوط کردند ولی در بسیاری موارد هیچ کسی مسئولیت قبول نکرد و یا دلایل سقوط را اعلام نکردند در حالی که جمهوری اسلامی بعد از گذشت 48 ساعت مسئولیت را پذیرفت و در آن مدت هم به دلایل مسائل امنیتی ستاد کل نیروهای مسلح اجازه علت حادثه را به سپاه نمی داد.

 

نظرات کاربران