23. بهمن 1398 - 9:33
بیرجندرسا-مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از کاهش دمای هوا طی امروز چهارشنبه خبر داد و گفت: همچنین در نیمه شرقی و جنوبی وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک را خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،علیرضا خندان رو با اشاره به وضعیت جوی هوای استان در ۲۴ ساعت آینده خبر داد و اظهار کرد: طی این مدت برای نیمه شرقی و جنوبی وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه برای امروز کاهش دمای هوا پیش بینی می‌شود، افزود: صبح امروز چهارشنبه در بسیاری از شهرستان‌ها، دمای هوا زیر صفر درجه سانتی گراد بوده و یخبندان داشته ایم.

خندان رو ادامه داد: دمای هوا در شهرستان فردوس منفی پنج درجه سانتی گراد، قاین منفی دو درجه، بیرجند و سرایان منفی سه درجه، بشرویه، سربیشه و خوسف منفی یک درجه سانتی گراد گزارش شده است.

بارش ۱۲ میلیمتری باران در سربیشه

مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی اظهار کرد: شرایط جوی استان از فردا، پنج شنبه تا چند روز آینده نسبتاً پایدار خواهد بود.

خندان رو بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته میزان بارش‌ها در برخی نقاط سربیشه ۱۲ میلیمتر، میغان از توابع طبس و خلف از توابع درمیان هفت میلیمتر بوده است.

وی ادامه داد: همچنین میزان بارندگی‌ها در روستای درمیان شش میلیمتر، سربیشه، گزیک، علی آباد زارعی و زهان یک میلیمتر و شهرستان بیرجند هم یک میلیمتر گزارش شده است.

نظرات کاربران