22. بهمن 1398 - 13:06
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی در مراسم باشکوه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن گفت: ملت شریف استان با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیوند قلبی شان را با آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم،محمدصادق معتمدیان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه اظهار داشت: مردم خراسان جنوبی با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، همراه و همگام با ملت شریف ایران اسلامی، حماسه‌ای ماندگار آفریدند.

وی افزود: مردم ولایتمدار استان با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن پیوند قلبی خود را با آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بازهم به نمایش گذاشتند.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه نشان از انسجام، همدلی، همزبانی و هم صدایی  همه آحاد ملت است تا تجدید بیعتی با امام راحل(ره) و شهدا داشته باشند.

معتمدیان تصریح کرد:  مردم غیور خراسان جنوبی با حضور راهپیمایی 22 بهمن ماه به همه بدخواهان نظام ثابت کردند که در برابر هر نوع توطئه دشمن و پلیدی مستکبرین، تا آخرین نفس خواهند ایستاد.

وی حضور مردم را در راهپیمایی 22 بهمن پرشور تر از سال‌های گذشته عنوان کرد و گفت: مردم همیشه در صحنه ثابت کردند در راه دفاع از آرمان‌های امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیروی از رهبر عظیم الشان هیچ چیز نمی‌تواند کوچک‌ترین خللی بر پیوند عمیق مردم و نظام وارد کند.

نظرات کاربران