20. بهمن 1398 - 10:50
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: حسب دستور استاندار و به‌مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز ۷۱۴ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوارهای ذی‌نفع واریز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، مشیرالحق عابدی با تأکید بر افزایش آمار افراد تحت شمول این طرح، اظهار داشت: در این مرحله، آمار جمعیت زیرپوشش این طرح به میزان ۱۰۰ خانوار افزایش یافته است.

وی بیان داشت: جامعه منتفعین این طرح، خانوارهای ساکن در ۶۹ روستای واقع در چهار شهرستان مرزی استان شامل زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: در این مرحله نیز پایش افراد ساکن در مناطق مرزی تحت شمول این طرح توسط دهیاران و بخشداران با محوریت دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری صورت گرفته است.

عابدی یادآوری کرد: از سال گذشته و با پیگیری‌های استاندار، مبلغ پرداختی از محل عواید حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به خانوارهای ساکن در مناطق مرزی، مبلغ ۷۱۴ هزار تومان تعیین شده است.

وی افزود: همچنان در هر مرحله همان رقم ۷۱۴ هزار تومان به‌حساب خانوارهای مرزنشین واریز می‌شود که به نسبت گذشته افزایش قابل توجهی دارد.

نظرات کاربران