13. بهمن 1398 - 13:33
بیرجندرسا-مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به آموزش اولین مجموعه جامع ایرانی آموزش زبان انگلیسـی EIGHT در جهاددانشگاهی استان، گفت: بیش از 470 فراگیر آموزش زبان با منبع EIGHT فرا گرفته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،نرگس معصومی اظهار کرد: امروزه علی‌رغم توسعه علمی کشور شاهد وابستگی بعضی از محتواهای علمی و دانشگاهی به منابع غربی هستیم که یکی از مصادیق آشکار آن، حضور روزافزون کتب غیرایرانی برای آموزش زبان انگلیسی در محیط‌های آموزشـی کشـور اسـت.

وی تصریح کرد: این طرح کاری بین رشته‌ای بـا مشارکت گروهی بـزرگ در 15 تخصص گوناگون است که از ابتدای سال 1392رسما در جهاددانشگاهی کشور آغاز شد.

مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: اکنون شاهد حضور مجموعه نفیس EIGHT در بازار ایران هستیم و این مجموعه به برکت وجود امام هشتم، حضرت رضا(ع) EIGHT نامیده شده و مجموعا مشتمل بر هشت سطح و هر یک از این سطوح نیز شامل هشت درس است.

معصومی بیان کرد: کالج زبان‌های خارجی جهاد دانشگاهی استان آموزش مجموعه کتاب‌های EIGHTرا همگام با سایر واحدهای جهاددانشگاهی کشور از زمستان 97 و در دو سطح B1 و 1A آغاز کرد.

وی با اشاره به اینکه مجموعه EIGHT ویژگی‌های منحصر به فردی دارد، افزود: این ویژگی‌ها شامل؛ آموزش مکالمه و سایر مهارت‌های زبانی در بافت غنی و معنا محور، رویکرد فرهنگی و فراملیتی و کارآمد به آموزش زبان انگلیسی، آماده‌سازی فراگیران برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی آیلتس و تافل، تقویت مهارت‌های:Critical Thinking, Creative Thinking  Autonomous Learning, Discovery Learning و سبک برتر هنری و گرافیک جذاب است.

مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی یادآور شد: این مجموعه مبتنی بر استاندارد اتحادیه اروپا و مورد تایید Yorkانگلستان(معتبرترین موسسه ادبیات انگلیسی دنیا) است.

نظرات کاربران