11. بهمن 1398 - 18:15
بیرجندرسا-هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت همزمان با سایر نقاط کشور در شهرستان سرایان امروز (۱۱ بهمن) با شرکت ۳۳۴ نفر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، «مهدی خوشکام» مدیر فرهنگ و ارشاد شهرستان سرایان در حاشیه برگزاری این آزمون به خبرنگاران گفت: آزمون سراسری قرآن و عترت در دو رشته حفظ و مفاهیم با استقبال خوب فعالین قرآنی در دو حوزه سرایان و سه قلعه مواجه شد.

 

وی شناسایی فعالان و استعدادهای قرآنی در گروه‌های سنی کودکان و نوجوانان و همچنین تکمیل و به روز رسانی بانک جامع اطلاعات قرآنی در رشته های مختلف را از اهداف برگزاری این آزمون برشمرد و خاطرنشان کرد: برای تمامی شرکت کنندگان گواهی صادر و رتبه های برتر مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

 

مدیر اداره ارشاد اسلامی سرایان از روند رو به رشد فعالیت های قرآنی در شهرستان سرایان خبر داد وافزود: در حال حاضر چهار موسسه قرآنی و ۲۴ کانون فرهنگی و هنری در شهرستان سرایان مشغول فعالیت هستند.

 

وی با بیان اینکه ۱۱ نفر در رشته حفظ کل قرآن در این آزمون به رقابت پرداختند از روند رو به رشد حفظ قرآن در بین نوجوانان و کودکان در این شهرستان خبرداد و یادآور شد: نتایج آزمون تا پایان سال جاری اعلام خواهد شد.

نظرات کاربران