10. بهمن 1398 - 15:45
بیرجندرسا-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: مراسم گرامیداشت دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام امت به میهن اسلامی در بیش از 30 نقطه استان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،حجت‌الاسلام احمد ملایی ولایت و رهبری را یکی از شاخص‌ترین و مهم‌ترین عوامل پیدایش و تدوام انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: ایام‌الله دهه فجر فرصتی برای بازگو کردن دستاوردهای انقلاب است.

وی با بیان اینکه تبیین دستاوردهای انقلاب و بصیرت‌بخشی و معرفت‌افزایی بین نسل جوان خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان است، بیان داشت: دهه فجر، فرصتی برای انعکاس رشادت‌ها، جانفشانی‌ها و دستاورد‌های انقلاب به نسل‌های آینده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی از برگزاری سه هزار و 101 عنوان برنامه محوری فرهنگی، ورزشی و مذهبی طی ایام‌الله دهه فجر در استان خبر داد و افزود: از این تعداد، 875 برنامه در مرکز استان، 225 برنامه در فردوس، 370 برنامه در قاینات، 220 برنامه در طبس، 87 برنامه در زیرکوه، 286 برنامه در بشرویه و 200 برنامه در درمیان اجرا خواهد شد.

ملایی از برگزاری مراسم یوم الله 12 بهمن و گرامیداشت سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) در 30 نقطه استان خبر داد و مطرح کرد: مراسم محوری بزرگداشت یوم‌الله 12 بهمن در بیرجند با سخنرانی حجت‌الاسلام ادیانی، ریاست محترم عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی کشور برگزار می‌شود.

نظرات کاربران