8. بهمن 1398 - 13:39
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:
سه هزار و ۱۰۱ عنوان برنامه در خراسان جنوبی اجرا می‌شود
بیرجندرسا-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات‌اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: سه هزار و ۱۰۱ عنوان برنامه در بخش های مختلف طی دهه فجر در استان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، حجت‌الاسلام احمد ملایی صبح سه شنبه در نشست‌خبری اظهار کرد: کارگروه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در خراسان‌جنوبی از اوایل دی‌ماه آغاز به کارکرده و برنامه‌های خود برای اجرا در دهه فجر را تدوین کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات‌اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه سه هزار و ۱۰۱ برنامه توسط کارگروه‌های ستاد دهه فجر خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود، بیان‌کرد: از این تعداد ۸۷۵ برنامه در مرکز استان برگزار می‌شود.

ملایی ادامه‌داد: ۲۵۵ برنامه در فردوس، ۸۷ برنامه در زیرکوه، ۲۲۰ برنامه در طبس، ۲۸۶ برنامه در بشرویه، ۱۱۰ برنامه در خوسف، ۸۵ برنامه در نهبندان، ۲۰۰ برنامه در درمیان، ۳۷۰ برنامه قاین، ۳۵۵ برنامه در سربیشه و نیز ۲۵۸ برنامه در سرایان برگزار می‌شود.

وی گفت: مهمترین این برنامه‌ها، برگزاری مراسم ۱۲ بهمن در ۳۰ نقطه استان، غبارروبی گلزار شهدا در ۵۰۰ گلزار، نواختن گلبانگ انقلاب در دو هزار و ۷۰۰ مدرسه، ۸۰ یادواره شهدا، ۷۵ مورد نشست‌های تبیینی و برگزاری دو هزار و ۵۰۰ مسابقه ورزشی ۸۰ جشنواره علمی و قرآنی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: مراسم ۱۲ بهمن ماه و سالگرد ورود امام (ره) نیز در بیرجند ساعت ۹ صبح در میدان امام (ره) با سخنرانی حجت‌الاسلام ادیانی رئیس محترم عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور برگزار می‌شود.

ملایی با اشاره به اینکه همچنین صبح ۱۲ بهمن نیز دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی را داریم، یادآور شد: بیانیه گام دوم انقلاب و شهید سلیمانی از موضوعات تبیینی دهه فجر است.

نظرات کاربران