2. بهمن 1398 - 10:31
بیرجندرسا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از برگزاری ۵۲ ویژه‌برنامه فرهنگی و هنری دهه فجر در خراسان‌جنوبی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، ناصر نبی‌زاده صبح امروز در تشریح ویژه‌برنامه‌های دهه فجر این اداره کل اظهار داشت: در ایام‌الله دهه فجر برگزاری شب شعر سردار دل‌ها، جشنواره فیلم فجر و نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر همزمان با تهران در دستور کار است.

وی از برگزاری هشتمین جشنواره شعر فجر استانی در شهرستان خوسف خبر داد و گفت: اختتامیه جام باشگاه‌های کتاب و کتاب‌خوانی، اجرای نمایش به صورت خاص ویژه شهدای مقاومت و شهید سردار سلیمانی، برگزاری جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه و عکس «کویر زندگی» در شهرستان طبس از دیگر برنامه‌های این اداره کل در دهه فجر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی همچنین به افتتاح پلاتوی نمایش طبس و قاین اشاره کرد و افزود: فاز اول مجتمع فرهنگی و هنری بشرویه نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

نبی‌زاده در ادامه از برنامه‌های شهرستان‌های استان نیز سخن گفت و خاطرنشان کرد: برگزاری شب شعر، نمایشگاه کتاب و آثار هنری هنرمندان، اجرای نمایش و برگزاری جشن انقلاب از دیگر برنامه‌های دهه فجر ۹۸ می‌باشد.

نظرات کاربران