28. دى 1398 - 14:41
معاون استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد؛
ضرورت احصای پیشران های افزایش ضریب مشارکت مردم در انتخابات
بیرجندرسا-رئیس شورای اطلاع رسانی خراسان جنوبی بر ضرورت احصای پیشران های افزایش ضریب مشارکت مردم استان در انتخابات پیش رو توسط دستگاه های ذیربط و اجرایی کردن آنها در زمان باقیمانده انتخابات تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، «ناصر خوش خبر» در نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی خراسان جنوبی با بیان اینکه حساسیت اقدامات شورای اطلاع رسانی در یک ماه باقی مانده به انتخابات بیشتر شده است، اظهار داشت: در این ایام با جدیت، تقویت مشارکت مردمی در انتخابات، پاسخگویی به ابهامات و مطالبات، ایجاد نشاط انتخاباتی در بین مردم، مدیریت تریبون ها و فضای مجازی را دنبال خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به این‌که فضای کنونی جامعه با وجود فشار حداکثری معاندان نظام و تلاش‌ها برای ایجاد انشقاق و دو دستگی بین مردم، متفاوت با شرایط حاکم بر انتخابات سال های گذشته است، خاطرنشان کرد: باید در راستای حفاظت و حراست از فضای سالم انتخاباتی با جدیت از همه ظرفیت ها ی قانونی ممکن استفاده کنیم.

 

رئیس شورای اطلاع رسانی استان، بر ضرورت احصای پیشران های افزایش ضریب مشارکت مردم خراسان جنوبی در انتخابات پیش رو توسط دستگاه های ذیربط و اجرایی کردن آنها در زمان باقیمانده انتخابات تاکید کرد.

 

معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت اعتماد در جامعه، از ضرورت برجسته سازی خدمات دولت و نظام جمهوری اسلامی، انسجام اجتماعی ایجاد شده پس از مراسم تشییع شهید سپهبد سردار سلیمانی در کشور به عنوان عامل مایوس کننده دشمنان سخن گفت و از مشارکت و حضور معنادار مردم قدردانی نمود.

 

وی با بیان اینکه انتخابات بالاترین مظهر مشارکت سیاسی مردم است، خاطرنشان کرد: پاسخگویی به مطالبات قانونی مردم و اقناع سازی افکار عمومی از مولفه های مهم تاثیرگذار بر مشارکت حداکثری است که تاکنون در این راستا اقدامات نسبتا خوبی انجام شده و تلاش داریم که این روند تقویت شود.

 

در ادامه جلسه، سایر اعضای شورای اطلاع رسانی نیز به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در راستای افزایش مشارکت مردم استان در انتخابات پرداختند.

 

«حسن رمضانی» مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هم محورهای پیشنهادی خود برای تبیین پیوست رسانه ای پروژه های مرتبط با حوزه این اداره کل را بیان کرد.

نظرات کاربران