23. دى 1398 - 13:14
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
شهادت سردار سلیمانی افکار به خواب رفته را بیدار کرد
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شهادت سردار سلیمانی افکار عمومی و حتی آن هایی که به خواب رفته بود را بیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح دوشنبه در دیدار با فرمانده مرزبانی ناجا اظهار داشت: مرزبانی جمهوری اسلامی ایران مرزبانی مرزهای فیزیکی صحرا و دریا نیست بلکه مرزهای عقیدتی، فرهنگی، فکری، اسلامی، ارزشی و انقلابی است.

وی بیان کرد: آرمان ما این است که خداوند بندگان خالص خود را نگه دارد و اگر آنها می‌بودند ما دشمنی نداشتیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه اگر این بزرگان می‌بودند دندان طمع دشمن خود به خود از ریشه کنده بود، عنوان داشت: البته دندان طمع دشمن از ریشه کنده خواهد شد اما شهادت این افراد بزرگ حکمت و آزمایش الهی است و ما نیز تسلیم اراده الهی هستیم.

عبادی اضافه کرد: اما از خدا درخواست می‌کنیم که شما و امثال شما در سنگرهای مختلف نظامی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را حفظ کند.

وی با اشاره به اینکه بر اساس روایات مقام شهادت برای کسانی است که آمادگی و درخواست این فیض را دارند، عنوان داشت: شهادت خود هدف نیست بلکه در راه هدف بوده و مرتبه‌ای بالاتر از شهادت نیز وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: آن‌هایی که در جهت خودسازی به جایی رسیده اند که تشنه و در معرض شهادت هستند، اما دشمن را ناکام گذاشته اند و مانده اند و بازهم در راه هدف شهدا به کار خود ادامه می‌دهند، مقامشان بالاتر از شهادت است.

عبادی با بیان اینکه دشمن تصور می‌کرد که سپهبد قاسم سلیمانی را از بین راه بردارد که خطا کرد، تأکید کرد: خطر شهید سلیمانی خیلی بیشتر از خطر قاسم سلیمانی شد و از قطره قطره خون او سلیمانی‌ها پدید خواهد آمد.

وی با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی افکار عمومی را حتی آن‌هایی که به خواب رفته بود را بیدار کرد، بیان داشت: شهادت این سردار بزرگ نه تنها در منطقه بلکه در بین الملل اثر گذاشت.

نظرات کاربران