21. دى 1398 - 13:59
بیرجندرسا-حجت الاسلام ‌آیین پرست گفت: تاکنون ۱۰ ایده از کانون فرهنگی هنری مسجد جامع فهالنج از ابتدای شروع رویداد ملی فهما در سامانه بچه های مسجد ثبت شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،حجت الاسلام «مهدی آیین پرست» گفت: طرح ثبت‌ مشخصات ارکان، اعضا و ثبت فعالیت های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سامانه بچه‌های مسجد در قالب رویداد ملی فهما از اوایل مهر امسال آغاز شد.

 

وی با اشاره به اینکه کانون فرهنگی هنری مسجد جامع روستای فهالنج شهرستان طبس با تکمیل بخش‌های مختلف این سامانه موفق به کسب ۸ هزار و ۵۱۵ امتیاز شده است،‌ افزود: تاکنون ۱۷۹ نفر عضو این کانون نیز مشخصات خود را در این سامانه ثبت کرده اند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری فهالنج شهرستان طبس ادامه داد: همچنین ۱۰ ایده از کانون فرهنگی هنری مسجد جامع فهالنج از ابتدای رویداد ملی فهما در سامانه بچه های مسجد ثبت شده است.

 

وی با بیان اینکه تولید‌ آثار حوزه تئاتر و سرود و ثبت آن در سامانه، ثبت برنامه های اوقات فراغت و برنامه های حوزه کتاب و کتابخوانی از دیگر دلایل کسب امتیاز بالا در سامانه بچه های مسجد است، گفت: در حال حاضر ارکان این کانون در سامانه بچه های مسجد به طور کامل تکمیل شده است.

 

یادآور می شود؛ یکپارچه‌سازی اطلاعات در سطوح مختلف استانی، شهرستانی، کشوری، بررسی و ارزیابی وضعیت موجود کانون‌ها و خدمات ارائه شده از نظرکمی و کیفی، تقویت و تسهیل ارتباط بین کانون‌ها، دبیرخانه‌ها و ستاد در مناطق مختلف کشور، ایجاد شبکه اطلاعرسانی و ارتباطی بین کانونی، آشنایی کانون‌های از فعالیت‌ها خدمات و دریافت خدمات از یکدیگر، شفاف‌سازی فعالیت‌های فرهنگی - هنری و اجتماعی، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی با هدف تخصصی کردن بخش‌های کانونی و بهینه‌سازی کیفیت ارائه خدمات در کانون‌های مساجد از جمله اهداف سامانه بچه‌های مسجد است.

نظرات کاربران