16. دى 1398 - 21:12
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در استان: هیآت مذهبی فرماندهان فرهنگی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، نماینده ولی فقیه در استان در دیدار مسئولان هیأت مذهبی و مداحان بیرجند با تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی با اشاره به اخبار و تفاسیر اکنون دنیا که از طرفی نشانه‌های آخر الزمان و ظهور حضرت مهدی (عج) را دارد و از طرفی شرایط دنیا اینگونه نمی‌ماند گفت: تضادی که در دنیا وجود دارد و دنیا را از دهکده به کف دست رسانده، حاکی از این است که جهان دچار یکنواختی شده است.

آیت الله عبادی افزود: از زمان فرعون تا کنون، طاغوتیان با اندک ثروت و قدرتی پنجه در پنجه خدا نهادند، نابود هم شدند، لذا طبق محاسبات انسانی شرایط اینگونه نمی‌ماند.
وی گفت:در چنین شرایطی می‌بینیم که حق طلبی و عدالت خواهی به عنوان یک حرکت مؤثر در جهان خود را نشان می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در استان همچنین گفت: مسئولان هیآت، مداحان و روحانیون به عنوان فرماندهان فرهنگی باید با برنامه و تخصص جلوی حربه‌های دشمن بایستند.
وی خطاب به دست اندرکاران هیآت مذهبی افزود: در عین حال که باید در محتوا و عمل نوآوری داشته باشید و جامعه را تغذیه فکری کنید، اما باید از تبلیغ و تقلید از کالا‌های وارداتی پرهیز کنید.
حجت الاسلام رضایی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان هم در جمع مسئولین هیآت مذهبی بیرجند گفت: سردار سلیمانی با شهادت خود، مارا بیدار کرد و راه را به ما نشان داد.
وی با اشاره به بزرگی شخصیت سردار سلیمانی وآشنایی جهانیان با وی گفت: سردار سلیمانی کسی است که با شهادت او ، مردم ۴۰ نقطه آمریکا علیه ترامپ به پا خواسته اند.
وی با اشاره به سه عنصر مردم، روحانیت و مداحان در هیآت مذهبی گفت: اکنون باید از ظرفیت هیآت مذهبی با بهره گیری از این سه عنصر در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی گام‌های مؤثری برداریم و برای ترویج حرکت ایثار و شهادت و پرورش جوانان انقلابی، همچون شهید حججی و سردار شهید سلیمانی حرکت کنیم.

نظرات کاربران