16. دى 1398 - 13:16
مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی:
سوگ بچه مسجدی ها در رثای سردار/ خون «حاج قاسم» جریان ساز شد
بیرجندرسا-حجت الاسلام سبزه کار با تاکید براینکه «حاج قاسم سلیمانی» یک شخصیت مسجدی بود و در بستر مساجد رشد کرده بود، گفت: امروز تمام بچه‌های مسجد، داغدار این سردار بزرگ هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،حجت الاسلام «ابراهیم سبزه کار» با تبریک و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام «حاج قاسم سلیمانی»، از ایشان به عنوان سیدالشهدای مقاومت یاد کرد و اظهار داشت: با شهادت سردار دل‌ها، انقلابی دیگر در کشور به پا شد.

 

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی ادامه داد: قطعا خون سردار شهید سلیمانی، موثرتر خواهد بود چرا که در بین الطلوعین انتظار، بسیاری از افراد را از خواب غفلت بیدار کرد.

 

وی تاکید کرد: پیروزی و عزت نهایی، وعده‌ایست که طبق آیات صریح قرآن، نوید بخش رزمندگان جبهه مقاومت است.

 

حجت الاسلام سبزه کار خطاب به همه مردم به ویژه فرهنگیان، مادران و بانوان این جامعه تاکید کرد که فرزندانی همچون سردار سلیمانی تربیت و به جامعه تحویل دهند که بتوانند بازوی رهبر انقلاب باشند.

 

وی با بیان اینکه خون سردار مقاومت، جریان ساز شد و انقلابی دیگر در این کشور و سراسر جهان به پا کرد، گفت: می‌توان گفت در این چند روز، یک اربعین و عاشورایی دیگر در جای جای کشور به برکت این خون شکل گرفته است.

 

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی افزود: شهادت سردار سلیمانی موجب شد که راه ایثار و مقاومت را همه جهانیان فریاد بزنند و بدون شک، قطره قطره اشک ملت ایران و آزادیخواهان جهان موجب به زانو درآوردن اسرائیل و استکبار جهانی خواهد شد.

 

وی با تاکید بر اینکه «حاج قاسم سلیمانی» یک شخصیت مسجدی بود و در بستر مساجد رشد کرده بود، گفت: امروز تمام بچه‌های مسجد، داغدار این سردار بزرگ هستند.

 

حجت الاسلام سبزه کار از پیش بینی برنامه‌هایی متعدد به منظور گرامیداشت یاد و نام این سردار بزرگ هم در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد و گفت: ستاد مردمی بزرگداشت شهدای مقاومت در مساجد شکل گرفته است و در همین راستا پیش بینی شده که ثواب طرح تلاوت نور مساجد به روح مطهر شهدای مقاومت به ویژه شهید سلیمانی اهدا شود.

 

وی سیاه پوش کردن مساجد، تلاوت و پخش سوره فجر، برگزاری جلسات روشنگری رشادت‌های سردار، نامگذاری کانون‌های جدیدالتاسیس به نام سردار شهید سلیمانی را از دیگر این برنامه ذکر کرد و خاطرنشان ساخت: با توجه به برگزاری مراسم تشییع این شهید والامقام در روز سه شنبه ۱۷ دیماه، برخی از فعالان کانون‌های مساجد استان راهی شرکت در این مراسم شده اند.

نظرات کاربران