12. دى 1398 - 18:05
معاون استاندار خراسان جنویی مطرح کرد
نگاه ویژه به حوزه ورزش خراسان جنوبی توسعه یابد
بیرجندرسا-معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنویی با اشاره به نگاه ویژه مدیریت استان به حوزه ورزش، گفت: باید نگاه مثبت به این بخش توسعه یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،ناصر خوش خبر بعد از ظهر پنج شنبه در شورای ورزش همگانی استان اظهار داشت: خراسان جنوبی دارای ظرفیت‌های بالقوه زیادی در همه زمینه‌ها است که هر چه در برنامه‌های توسعه‌ای به پیش می‌رویم به ظرفیت جدیدی پی می بریم.

وی با بیان اینکه حوزه ورزش نیز در استان دارای استعداد و ظرفیت‌های خاصی است، بیان کرد: بسیاری از ورزش‌ها گره خورده با فرهنگ غنی منطقه است.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی، ورزش پهلوانی را یکی از ظرفیت‌های ورزشی استان دانست و گفت: اخلاق، نودوستی و فرهنگ پهلوانی سبب موفقیت ورزش استان شده است.

خوش خبر با بیان اینکه علی رغم همه محدودیت‌ها در استان ورزش نام غریبه با مردم نیست، عنوان داشت: باید این فرهنگ غنی را رها نکنیم و روز به روز آن را تقویت کنیم.

وی با تأکید بر اینکه باید در سبد خانوار برای ورزش هزینه کنیم، افزود: ارائه امکانات رایگان ورزشی مقدور نیست اما باید کمک کنیم این هزینه‌ها منطقی و متناسب با شرایط زندگی مردم باشد.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: باید تلاش کنیم نگاه مثبت به ورزش را زیاد کنیم.

خوش خبر یادآور شد: زندگی ماشینی امروز مردم را تنبل کرده که اگر توجه نشود هزینه‌های سایر بخش‌ها را زیاد و حتی جبران ناپذیر می‌کند.

وی با بیان اینکه نگاه مدیریت استان نگاه ویژه به ورزش است، بیان داشت: تلاش مان این است در ورزش کارکنان آن چیزی که قانون گذار برای نیروها تعیین کرده، تحقق یابد.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه برنامه‌های ورزش همگانی اگر مستمر باشد و نظارت باشد تأثیرات بهتری خواهد داشت، افزود: دستگاه‌هایی که در ورزش کارکنان کارهای بهتری داشته باشند به عنوان دستگاه نمونه معرفی و در شاخص‌های ارزیابی نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

خوش خبر با اشاره به اینکه اقبال جوانان تحت تأثیر نگاه، تبلیغات، مسابقات و شخصیت‌های ورزشی است، عنوان داشت: اگر بخواهیم به هدف گذاری منطقی دست پیدا کنیم باید برنامه‌های کلان کشور باید برگرفته از ظرفیت‌های مناطق کشور باشد.

نظرات کاربران