فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
19. آذر 1398 - 14:03
مسکن
بیرجندرسا-رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه، 14 آذرماه فعال شده و تا فردا 19 آذرماه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حسن نخعی‌نژاد رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی اظهار داشت: در تفاهم‌نامه‌ای که بین وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت آموزش‌ و پرورش منعقد شد، تأمین 170 هزار واحد مسکونی در شهرها و مناطق روستایی برای فرهنگیان فاقد مسکن در 32 استان کشور، هدف‌گذاری شده است.

وی با بیان اینکه مدت اجرای این تفاهم‌نامه سه سال یعنی تا آبان 1401 است، بیان داشت: سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه، 14 آذرماه فعال شده و متقاضیان فاقد مسکن می‌توانند برای نام‌نویسی به این سامانه مراجعه کنند.

رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه متقاضیان برای ثبت‌نام باید به آدرس maskan.medu.ir مراجعه و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنند، تصریح کرد: فرهنگیان رسمی، پیمانی، قراردادی و بازنشسته فاقد مسکن، می‌توانند برای ثبت‌نام در این طرح اقدام نمایند.

نخعی‌نژاد فاقد زمین یا مسکن بودن، استفاده نکردن از امتیازات دولتی، تأهل و سرپرست خانوار و تعهد پنج سال سکونت دائم از شرایط واجدان شرایط نام‌نویسی است.

وی به سهمیه استان خراسان‌جنوبی در این طرح اشاره و اعلام کرد: در ثبت‌نام استانی این طرح سه هزار و 800 نفر متقاضی نام‌نویسی کردند و هنوز سهمیه خراسان‌جنوبی در این طرح مشخص نشده است.

رئیس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی آخرین زمان ثبت‌نام در این طرح را 19 آذرماه اعلام و بیان داشت: فرهنگیان در اسرع وقت با ورود به سامانه مذکور به تکمیل اطلاعات موردنیاز اقدام کنند.

نظرات کاربران