16. آذر 1398 - 14:18
در دیدار با کارکنان ستاد کانون های مساجد مطرح شد؛
حمایت فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی از طرح های مشاغل خانگی کانون های مساجد
بیرجندرسا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: این اداره کل از طرح های اشتغالزایی خانگی اعضای کانون های فرهنگی هنری خراسان جنوبی حمایت می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، «ناصر نبی زاده» امروز (۱۶ آذر) در دیدار با کارکنان ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح فهما اظهار داشت: امروز انجام کارهای کیفی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی به فراخور کار‌های کمّی انجام شده در گذشته، بسیار ضرورت دارد.

 

وی با تاکید بر اینکه انتظار است بعد از ۲۶ سال از راه اندازی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، نقش عمیق‌تر این پایگاه‌ها باید ظهور و بروز یابد، افزود: برای تحقق این مهم، باید درک درستی از کارکردها و تاثیرها داشته باشیم تا بتوانیم موفق عمل کنیم.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بر شناسایی ظرفیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برای اجرای هرچه بهتر طرح فهما تاکید کرد و گفت: در مسیر حرکت باید نقاط ضعف و آسیب‌ها شناخته و برای حل آن تصمیم گیری شود.

 

وی با بیان اینکه با تلاشی بیشتر می ‌توانیم به پایتخت فهمای ایران نزدیک شویم، افزود: اجرای طرح فهما در سراسر کشور، یک فرصت برابر را پیش روی استان‌ها قرار داده است که با تلاشی مضاعف می توان به پایتخت فهما نزدیک شد.

 

نبی زاده گفت: این اداره کل از طرح های اشتغالزایی خانگی اعضای کانون های فرهنگی هنری خراسان جنوبی حمایت می کند.

نظرات کاربران