9. آذر 1398 - 18:34
بیرجندرسا-نتایج یک بررسی آماری حاکی از آن است در طول 5 سال گذشته شمار مبتلایان به سرطان در انگلیس با بیش از 20 درصد افزایش مواجه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از نقل از دیلی‌میل، نتایج یک بررسی آماری حاکی از آن است در طول ۵ سال گذشته شمار مبتلایان به سرطان در انگلیس با بیش از ۲۰ درصد افزایش مواجه بوده است.

کمبود کارکنان در وزارت بهداشت انگلیس و کمبود پزشک منجر به بروز بحران و طولانی شدن روند درمان بیماران شده است.

تخمین زده می‌شود سال آینده حدود ۳ میلیون انگلیسی مبتلا به سرطان باشند؛ استخدام پرستاران و پزشکان از اولویت‌های سازمان پزشکی انگلیس برای رفع و رجوع این بحران باید باشد که تاکنون تدبیری برای ان اندیشیده نشده است.

تا سال ۲۰۲۰ حدود سه میلیون بیمار مبتلا به سرطان وجود خواهد داشت؛ تقریباً به همان تعداد نفر که در بیرمنگام، منچستر، بریستول، گلاسکو و کاردیف در کنار هم زندگی می‌کنند.

کارشناسان باور دارند، افزایش نرخ چاقی، دیابت بیماری‌های قلبی و سرطان جامعه انگلیس را دچار مشکل کرده و کمبود پرستار و پزشک نیز به این وضعیت دامن زده است. 

روند طولانی درمان علاوه بر کاهش احتمال درمان هزینه‌های زیادی را بر دوش دولت انگلیس گذاشته است؛ تا سال آینده حدود ۱.۶ میلیون زن و ۱.۳ میلیون مرد با سرطان زندگی می‌کنند.

 

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران