9. آذر 1398 - 15:28
بیرجندرسا-صادقی با اشاره به تالیف اولین مجموعه جامع ایرانی آموزش زبان انگلیسـی- EIGHT در خراسان جنوبی گفت: جهاددانشگاهی استان به عنوان اولین واحد در کشور آموزش زبان را با این سری به صورت بین المللی و برای اتباع افغان از تابستان ۹۸آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«جلال الدین صادقی» اظهار داشت: علی‌رغم توسعه علمی کشور شاهد وابستگی بعضی از محتواهای علمی و دانشگاهی به منابع غربی هستیم که یکی از مصادیق آشکار آن، حضور روزافزون کتب غیرایرانی برای آموزش زبان انگلیسی در محیط‌های آموزشـی کشـور اسـت.

 

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: منابعی که کاملا هدفمند و جهت‌دار طراحی شـده‌ و در بطن آموزش یک زبان خارجی، مامور به ترویج فرهنگ و سبک زندگی غربی، بدون احترام و رعایت هنجارهای جامعه ی هدف هستند.

 

وی به طرح «تالیف اولین مجموعه جامع ایرانی آموزش زبان انگلیسـی- EIGHT » اشاره کرد و گفت: این طرح کاری بیـن رشـته‌ای بـا مشـارکت گروهـی بـزرگ در 15 تخصـص گوناگـون اسـت که از ابتدای سـال 1392رسـما در جهاددانشگاهی آغاز شـد.

 

صادقی ادامه داد: اکنون شاهد حضور مجموعه نفیس EIGHT در بازار ایران هستیم و این مجموعه به برکت وجود امام هشتم، حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) EIGHT نامیده شده و مجموعا مشتمل بر هشت سطح و هر یک از این سطوح نیز شامل هشت درس است.

 

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه کالج زبان های خارجی جهاد دانشگاهی استان آموزش سری– Eight را به عنوان جامع ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی آغاز نموده اند، گفت: این مجموعه مبتنی بر استاندارد اتحادیه اروپا و مورد تایید  Yorkانگلستان- همگام با سایر واحدهای جهاددانشگاهی کشور از زمستان 97 و در دوسطح 1A, 1B مورد توجه قرار گرفته است و تاکنون حدود 350فراگیر از این آموزش ها بهره مند شده اند.

 

وی با توجه به اینکه جهاددانشگاهی خراسان جنوبی به عنوان اولین واحد در کشور آموزش زبان را با این سری به صورت بین المللی و برای اتباع افغان از تابستان 98آغاز کرده است، افزود: طی تلاش های به عمل آمده شاهد بودیم که در مهرماه امسال تعداد بیشتری از فراگیران جذب این دوره ها شدند.

 

صادقی در پایان با اشاره به اینکه مجموعه EIGHT ویژگی های منحصر به فردی دارد، افزود: این ویژگی ها شامل آموزش مکالمه و سایر مهارتهای زبانی در بافت غنی و معنا محور، رویکرد فرهنگی و فراملیتی و کارآمد به آموزش زبان انگلیسی، آماده سازی فراگیران برای شرکت در آزمونهای بین المللی آیلتس و تافل، تقویت مهارتهای:Critical Thinking, Creative Thinking  Autonomous Learning, Discovery Learning و سبک برتر هنری و گرافیک جذاب است.

نظرات کاربران