29. آبان 1398 - 12:34
بیرجندرسا-حوزه/رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت:اگر جامعه به کمالات برسد و مسیر درستی را طی کنند در دولت تاثیر مثبت می گذارد و پرداختن به جامعه اسلامی یک گام به سوی دولت اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام  محمدرضا عبداللهی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی امروز در نشست تخصصی ناجا  در سالن ایثار بیرجند به  لزوم گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: اگر جامعه به کمالات برسد و مسیر درستی را طی کنند در دولت تاثیر مثبت می گذارد و پرداختن به جامعه اسلامی یک گام به سوی دولت اسلامی است.

 وی ادامه داد: در تشکیل دولت اسلامی به مشکلات متعددی برخورده ایم که باید برای رفع این مشکلات توجه ویژه داشته باشیم.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه این همایش مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری تصریح کرد: تاکنون 33 مقاله به این دبیرخانه این همایش ارسال شده و پس از ارزیابی 8 مقاله به عنوان برگزیده انتخاب شده است.

حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به اینکه بدنبال تحقق آرمان های انقلاب هستیم،خاطرنشان کرد: برخی محورهای همایش شامل مبانی نقش و جایگاه سازمان‌ها، نهادها، مراکز نظامی و انتظامی، آموزش فرهیختگان استان در تحقق جامعه اسلامی و نقش ناجا در عرصه قانون مداری و انضباط اجتماعی است.

 وی ادامه داد: جایگاه جامعه اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب و نقش ناجا در تحقق آن، راهبردهای نیل به جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری، تبیین اندیشه های انتظامی- امنیتی مقام معظم فرماندهی کل قوا و مبانی نظری، رویکردها و ابعاد جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری را از دیگر محورهای این همایش است.

نظرات کاربران