21. آبان 1398 - 19:28
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خبر داد
برگزاری ۲ هزار برنامه طی هفته بسیج در خراسان جنوبی
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی از برگزاری دو هزار برنامه طی هفته بسیج در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، علی قاسمی ظهر سه شنبه در شورای اداری استان اظهار داشت: هفته بسیج از ۳۰ آبان آغاز و تا شش آذرماه نیز ادامه دارد که طی این هفته چهل سالگی بسیج را گرامی خواهیم داشت.

 وی با بیان اینکه بسیج بهترین یادگار امام(ره) است، بیان کرد: بسیج با تقدیم ۹۰ هزار شهید و حضور در عرصه های مختلف خدمات ارزشمند طی چهار سال گذشته داشته است.

 فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری سالانه ۴۰۰ عنوان برنامه در رده های مختلف بسیج، بیان داشت: با وجود عدم اختصاص اعتبار از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۲ درصد پیشرفت در برنامه های بسیج داشتیم.

قاسمی مردم یاری و مردم داری را یکی از اولویت های بسیج دانست و گفت: بسیج از جمله سازمان هایی است که مردم در تمام سطوح آن نقش دارند.

 وی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید پایگاه های بسیج ادارات و تقویت کنند، از مدیران خواست: با حضور در پایگاه های مساجد و محلات از  برنامه‌های این قشر حمایت کنند.

برگزاری ۲۰۰ اردوی جهادی

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی از برگزاری دو هزار برنامه در هزار و ۸۰۰ رده طی هفته بسیج خبر داد و گفت: طی این هفته ۲۰۰ اردوی جهادی و ۱۲ اردوی پزشکی و بهداشت و درمان برگزار می شود.

قاسمی، برگزاری رزمایش‌ها، توزیع ۴۰ سری جهیزیه، برگزاری مسابقات و جشنواره های فرهنگی هنری، برگزاری همایش جوانان انقلابی، یادواره شهدا را از جمله برنامه‌های دیگر این هفته عنوان کرد.

 وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای عشایر در سطح شهرستان ها، بیان کرد: طی هفته بسیج یادواره استانی شهدای عشایر در برگزار می شود.

 فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین دراین هفته یادواره استانی شهدای سادات در مرکز استان برگزار خواهد شد

قاسمی «خدمت، جهاد و شهادت» را شعار امسال هفته بسیج اعلام کرد.

نظرات کاربران