16. آبان 1398 - 18:10
بیرجندرسا- همزمان با سالروز امامت حضرت ولی عصر(عج) همایش به وسعت مهربانی در خراسان جنوبی برگزار و یک هزار جفت کفش بین نیازمندان و ایتام این استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی ظهر پنج شنبه در همایش به وسعت مهربانی که به همت مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی برگزار شد، با اشاره به موفقیت های کمیته امداد در خدمت رسانی به مردم اظهارکرد: خدمت رسانی به نیازمندان را اجتماعی کرده ایم و انجام امور توسط مراکز تحت نظر این نهاد به خود مردم واگذار شده است.

رضا سلم آبادی با بیان اینکه مساجد یکی از موثرترین پایگاه ها برای خدمت رسانی به نیازمندان است، ادامه داد: در این راستا پایگاه های نیکوکاری را در جوار مساجد راه اندازی کرده ایم.

 وی با اشاره به فعالیت ۵۵ مرکز نیکوکاری در سطح استان بیان داشت: مراکز نیکوکاری پل ارتباطی بین خیران و نیازمندان است.

 وی راه اندازی اولین مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه در کشور در استان را اقدامی بزرگ دانست و افزود: از همه خبرنگاران استان می خواهیم تا با عضویت در این مراکز ما را در مطالبه گری برای کمک به نیازمندان یاری کنند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از تهیه یک هزار جفت کفش توسط مراکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی و هیئت ابوالفضلی بیرجند خبر داد و گفت: این کفش ها بین ایتام تحت حمایت و نیازمندان توزیع و یا در حال توزیع است.

۱۳ سفر زیارتی کربلا و ۲۲ کارت هدیه به قید قرعه به مددجویان، دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد شرکت کننده در این همایش اهدا شد.

نظرات کاربران