13. آبان 1398 - 15:34
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
واقعه ۱۳ آبان برای مردم تحلیل شود
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بر تحلیل درست واقعه بزرگ ۱۳ آبان برای مردم تاکید کرد و گفت: باید با اطلاعات جامع در خصوص ۱۳ آبان کتاب نوشت و کلاس های آموزشی برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر دوشنبه در دیدار با رئیس سابق سازمان حج و زیارت کشور، اظهار کرد: ۱۳ آبان در ایام الله یک روز استثنائی به شمار می رود به صورتی که دوازدهم و بیست و دوم بهمن ماه نیز محصول این روز است.

وی با بیان اینکه اگر می خواهیم جایگاه واقعی ۱۳ آبان ادا شود باید به صورت تخصصی در مورد آن کتاب نوشت، افزود: مخاطبین ۱۳ آبان که نوعا جوانان هستند باید اشباع شوند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در تفکر لیبرال دموکراسی اصالت با سرمایه داری و اقتصاد به معنای حیوان اقتصادی است، گفت: دین و اخلاق نیز برای این تفکر بر پایه اقتصاد تعریف می شود لذا این همه ظلم و ستم وقتی توجیه اقتصادی دارد بی معنا است.

وی با بیان اینکه تفکر صهیونیستی دین را بر پایه اقتصاد معنا می کنند، عنوان کرد: آگاه کردن مردم از این تفکرات خطرناک باید به صورت دقیق انجام شود.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه آزادی از نظر تفکر صهیونیستی تنها لفاظی و فریب است، بیان کرد: ۱۳ آبان ماه اگر درست تحلیل شود مردم را در برابر خطرات این تفکرات بیدار می کند.

وی با بیان اینکه در پای ۱۳ آبان مطالب زیادی وجود دارد و تنها منحصر به دانش آموزان نیست، اظهار داشت: باید با اطلاعات جامع در خصوص ۱۳ آبان ماه کتاب نوشته و کلاس های آموزشی برای مردم برگزار شود.

نظرات کاربران