13. آبان 1398 - 15:18
بیرجندرسا-استاندار در پی حضور پرشور و شعور مردم استان در مراسم راهپیمایی یوم ا... 13 آبان پیام قدردانی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

مقام معظم رهبری انقلاب(مدظله العالی):

وحدت ، مقاومت و اراده ملت رمز پیروزی در برابر آمریکاست.

 

بار دیگر گام های استوار، همت سترگ، عزم راسخ و قلب‌های مملو از شور و شوق ایرانیان، راهپیمایی یوم الله 13 آبان را به تجلی گاه حماسه شورانگیز حضور و آوردگاه باشکوه عزت و عظمت تبدیل کرد.

روزی که مردم مؤمن و انقلابی خراسان جنوبی نیز همگام با ملت ایران به صحنه آمدند و با خلق حماسه ای ماندگار، طراوت و تازگی دوباره ای به حیات پربرکت انقلاب اسلامی بخشیدند.

حضور حماسی و وحدت آفرین اقشار مختلف مردم قدرشناس استان  در راهیپمایی  روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، اقیانوس عظیمی از ایمان، اتحاد، همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت.

بی‌شک این حضور متعهدانه و انقلابی که موجی از شور و امید را به همراه آورده است، رسالت خطیر خدمتگزاری را برای مسئولان سنگین تر و عزم آنها را در مرتفع ساختن مشکلات دوچندان خواهد نمود.

اینجانب ضمن تبریک این حماسه بزرگ، صمیمانه از همراهی و حضور پرشور، آگاهانه و باصلابت مردم استان در راهپیمایی وحدت بخش یوم الله 13 آبان  که در خلق این حماسه انقلابی سهیم بودند تشکر و قدردانی نموده، امیدوارم توفیق الهی کمک و یار و دعای حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحناله الفداء) پشتیبان این ملت و انقلاب اسلامی باشد.

محمدصادق معتمدیان

استاندار خر اسان جنوبی

نظرات کاربران