13. آبان 1398 - 15:11
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
سفارت‌خانه های امریکا در هر جای دنیا یک لانه جاسوسی است
بیرجندرسا-حجت الاسلام نوفرستی با تاکید بر اینکه امروز تمام سفارت‌خانه های امریکا در هر کجای دنیا یک لانه جاسوسی است که بر علیه ملت ها فعالیت می کنند، گفت: باید مردم این کشورها با بصیرت و هوشیاری در مقابل امریکا زمینه شکست و افول استکبار جهانی را فراهم کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،حجت الاسلام «غلامحسین نوفرستی» در حاشیه راهپیمایی 13 آبان گفت: روز 13 آبان یادآور سه واقعه مهم تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در سال 1343، کشتار جمعی از دانش‌آموزان معترض به حکومت پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی در سال 1358 در تاریخ معاصر ایران اسلامی است.

 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با گرامیداشت یاد شهدایی که با بصیرت و اقدام به موقع در جریان تسخیر لانه جاسوسی ابهت پوشالی امریکا را درهم شکستند، گفت: شهید دکتر سید احمد رحیمی از استان خراسان جنوبی نیز یکی از شهدایی است که در جریان تسخیر لانه جاسوسی حضور داشت.

 

حجت الاسلام نوفرستی با تاکید با الگوگیری ملت ایران از وقایع 13 آبان هر سال در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شرکت می‌کنند، افزود: امیدواریم به زودی زمینه افول امریکا و استکبار را شاهد باشیم.

 

وی ادامه داد: امروز تمام سفارتخانه های امریکا در هر کجای دنیا یک لانه جاسوسی است که بر علیه ملت ها فعالیت می کنند و باید مردم این کشورها با بصیرت و هوشیاری در مقابل امریکا زمینه شکست و افول استکبار جهانی را فراهم کنند.

 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امریکا هر اقدامی می‌توانست بر علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دادند، افزود: ماهیت و واقعیت استکباری امریکا هیچ تغییری نکرده است و ما معتقدیم امریکایی ها از هیچ اقدامی  برعلیه  نظام اسلامی فروگذاری نمی‌کند.

نظرات کاربران