13. آبان 1398 - 15:08
جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی:
امریکا را با «مقاومت» به تسلیم وادار کنیم
بیرجندرسا-اسماعیلی با بیان اینکه باید امریکا مستکبر را با مقاومت به تسلیم وادار کنیم، گفت: تجربه مذاکرات برجام به ما آموخته است که امریکا از مذاکره به عنوان حربه ای بر علیه ما استفاده می کنند و هرگز به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،سرهنگ «صفرعلی اسماعیلی» در حاشیه راهپیمایی 13 آبان گفت: امروز در خاطره ملت ایران روز استکبارستیزی است چرا که جنایات امریکا را مردم در مقاطع مختلف تاریخی مشاهده کردند

 

جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی توسط دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام در 13 آبان سال 57، افزود: ملت ما در تمام این سالها امریکایی را شناختند و به خوبی می دانند که هرگز به دنبال پیشرفت  جمهوری اسلامی ایران نیستند.

 

اسماعیلی با تاکید بر اینکه امریکا از هر فرصت استفاده برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می‌کند، ادامه داد: امریکا همیشه در حالت خصومت، تهدید نظامی و جنگ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و رسانه ای با ملت ایران بوده است.

 

وی به بدعهدی امریکا اشاره کرد و افزود: تجربه مذاکرات برجام به ما آموخته است که امریکا از مذاکره به عنوان حربه ای بر علیه ما استفاده می کنند و هرگز به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی تاکید کرد: باید محکم تر و قوی‌تر از گذشته در مقابل  امریکا و مستکبران ایستادگی و مقاومت کرده و آنان را به تسلیم وادار کنیم.

 

اسماعیلی با بیان اینکه امریکا در بحث مذاکره به دنبال تسلیم ملت ایران است، عنوان کرد: ملت ما ثابت کردند حاضرند شهید شوند و هزینه بدهند اما تسلیم استکبار نشوند.

نظرات کاربران