11. آبان 1398 - 17:29
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد؛
لایه های پنهان شناسنامه غرب، استکبار و آمریکا عیان شود
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با بیان اینکه لایه های پنهان شناسنامه غرب و آمریکا باید عیان شود، گفت: بخشی از این جنایت ها و قیافه های پر مدعا را باید به مردم نشان داده شود تا برخی در داخل خجالت بکشند و دیگر اسمی از فرانسه، انگلیس، آمریکا و آلمان بر زبان نیاورند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، آیت الله «سیدعلیرضا عبادی» صبح امروز شنبه (11 آبان) در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت 13 آبان اظهار داشت: کار بسیار مهمی را بر عهده دارید در صورتی که در این فرصت و ظرفیت بتوانید آن هدف اصلی را به مخاطبین منعکس کنید.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مواضع اسلام در این موقعیت مطرح است، افزود: اسلام همواره عدل را اصل قرار داده و مبارزه با ظلم را واجب کرده است و تنها راه نجات انسان در این مسیر قرار دارد و صحنه میدانی وقتی تحقق می یابد که این موضوعات به فعلیت برسد.

 

وی با اشاره به اینکه جریانات مختلفی در طول تاریخ وجود داشته است، ادامه داد: از 200 سال قبل استکبار بیرونی و استعمارگران با انجام ظلم های مختلف بر منطقه سایه افکنده است و از جمله این ظلم ها می توان به ظلم های 70 ساله استعمار بر فلسطین اشاره کرد.

 

آیت الله عبادی با توجه به اینکه انواع و اقسام سلطه، غارت و قتل از قبل انقلاب در جامعه وجود داشته است، گفت: در 13 آبان، سران استکبار با دانش آموزان و دانشجویان کشور در اوایل انقلاب مقابله ای داشتند و در طول این 40 سال خیلی از افراد هنوز نمی توانند به تفسیر و بیان ریز این قضایا بپردازند و برخی نیز توانستند که بخشی از آن اتفاقات را به مخاطبین منتقل کنند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هر ستمگری که در دنیا وجود دارد مورد حمایت استکبار است، افزود: سران استکبار انواع و اقسام کمک ها و خدمات به این ستمگران می کنند و این ستمگران بدون هیچ مسئولیتی مردم را می کشند و ملت ها را آواره می کنند و دنیا و این یقه سفیدهای اتو کشیده متاسفانه نسبت به این جنایت ها بی تفاوت هستند.

 

آیت الله عبادی به  13 آبان اشاره کرد و گفت: باید شناسنامه غرب، استکبار و آمریکا و فسادهای مختلفی که بر ملت رواج داشته اند را برای مخاطب خود یعنی جوانان و نوجوانان بیان کنید و بخشی از این جنایت ها و قیافه های پر مدعا را به مردم نشان بدهید تا برخی افراد در داخل خجالت بکشند و دیگر اسمی از فرانسه و انگلیس و آمریکا و آلمان بر زبان نیاورند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بر اساس تعبیر قرآن و مواضع اسلام باید مستکبر را معرفی کنید، اظهار کرد: امروز باید بر اساس اسناد موجود اقدام کنید و با یک مهارت خاصی نسبت به انعکاس لایه های پنهان استکبار اقداماتی داشته باشد؛ 13 آبان فرصتی است که می توان شناسنامه استکبار را برای مردم باز و بیان کنید.

 

وی بیان داشت: فروپاشی آمریکا بستگی به این دارد که شناسنامه پنهان آمریکا را عیان کنیم و این بخش های پنهان باعث شرمندگی افرادی در داخل می شود که هنوز به دنبال آمریکا هستند و اگر در این راستا حرکت کنیم قطعا شاهد فروپاشی استکبار خواهیم بود.

 

آیت الله عبادی در پایان با اشاره به اینکه امروز تنها بحث ایران مطرح نیست، ادامه داد: بشر متاسفانه امروز دچار آفتی شده و استکبار مانند کرمی امروز به جان بشر افتاده است؛ باید بشر را از دست این آفت نجات داد و بقای استکبار بخاطر شگردهایی است که جنایت های آن را پوشش می دهد و اگر این جنایت ها را برای جهان عیان کنیم فطعا شاهد از بین رفتن استکبار خواهیم بود.

نظرات کاربران