8. آبان 1398 - 13:41
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
منشاء پیدایش«ابوبکر بغدادی» آمریکا است
بیرجندرسا-حجت الاسلام عبادی گفت: منشاء پیدایش «ابوبکر بغدادی، ملاعمر و بن لادن» آمریکایی ها هستند که هدفشان بی آبرو کردن اسلام بوده است و هیچ نیت خیری نداشته اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،حجت الاسلام «سید محمدباقر عبادی»، در خصوص کشته شدن ابوبکر بغدادی، اظهار داشت: «ابوبکر بغدادی، ملاعمر و بن لادن»، سه شخصیتی هستند که نماد یک اسلام آدم کش هستند که خشونت در حد اعلا دارند و عقلانیت، فکر و اندیشه در آن ها وجود ندارد.

 

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: منشاء پیدایش هر سه شخصیت و گروه، آمریکایی ها هستند که هدفشان بی آبرو کردن اسلام بوده است و هیچ نیت خیری نداشته اند.

 

حجت اسلام عبادی گفت: اهداف متعددی برای ایجاد این سه شخصیت « ابوبکر بغدادی، ملاعمر و بن لادن » از سوی آمریکا وجود داشته است که یکی از مهمترین اهداف آنها، نشان دادن اسلام به عنوان یک دین خشن و به دور از عقلانیت و معارف و حتی بدون اندیشه، و دینی کاملا همراه با وحشی گری است، که البته آمریکا بسیار هم در این خصوص هزینه کرده است.

 

وی تصریح کرد: آمریکا صدها میلیارد دلار برای ایجاد این سه شخصیت هزینه کرده است که خود نشان دهنده قوت اسلام است که غرب مجبور شده برای اینکه این طلای ناب(ایران اسلامی) را بدنام کنند، حتی سکه های بدلی تولید کرده اند.

 

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر سه شخصیت کشته شدند، گفت: اما دستگیر و محاکمه نشدند و توسط هیچ ملت اسلامی بازجویی هم نشدند تا پشت صحنه های آمریکا را برای ملت ها بازگو کنند و  هم اکنون هیچ کدام هم در دسترس نیستند و حتی مرگ بعضی از این افراد مشکوک است و نمی توان به راحتی خبر مرگ این ها را باور کرد.

 

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: خود آمریکایی ها این سه شخصیت را کشته اند و خبر مرگ این سه شخصیت را تایید کرده اند، ولی در خصوص مرگ این سه شخصیت در دنیای امروز هر احتمالی داده می شود.

 

وی بیان کرد: به هیچ وجه نمی شود که به آمریکایی ها اعتماد کرد؛ چراکه آمریکا دوست ایران نیست و یقینا دشمن اسلام هر مکری در سر دارد.

 

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از اینکه تعداد زیادی کودک توسط این سه شخصیت یعنی ابوبکر بغدادی، بن لادن و ملا عمر در کشورهای مختلف دنیا کشته، یتیم و خسارت های مالی و روحی به بار آورده اند، گفت: ریشه این کودک کشی ها به آمریکا بر می گرد، همانطور که کلینتون در دوران انتخابات و در صحبت های خود اعلام کرده است که آمریکا داعش را به وجود آورده است و در کتاب خاطرات خود هم نوشته است که حدود 100 کشور را سفر کردم تا داعش را به وجود بیاورم!

 

حجت الاسلام عبادی افزود: سه جرثومه خشونت و دور از عقلانیت و همراه با وحشی گری «بن لادن، ابوبکر بغدادی و ملا عمر»،  به نام اسلام توسط آمریکا به وجود آمده اند، که هیچ ارتباطی با اسلام واقعی ندارند و نخواهند داشت و سرنوشت هر سه نفر شبیه هم و همراه با ابهام است که چرا خود آمریکا این سه شخصیت را به وجود و خودشان هم اعلام کرده اند که مرده اند.

 

وی تاکید کرد: نمی شود به آمریکا اعتماد کرد؛ چرا که هنوز ممکن است مانند این سه شخصیت را به وجود بیاورد.

نظرات کاربران