1. آبان 1398 - 14:00
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی:
مستند «از فردوس تا فردوس» ساخته می شود
بیرجندرسا-حجت الاسلام سبزه کار از ساخت مستند «از فردوس تا فردوس» خبر داد و گفت: این مستند روایت خدمت رسانی خادمان موکب مهدی موعود (عج) شهرستان فردوس به زائران پیاده روی بزرگ اربعین در شهر کاظمین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،حجت الاسلام «ابراهیم سبزه کار» اظهار داشت: موکب مهدی موعود (عج) امسال هم با حضور ۴۰ خادم با استقرار در شهر کاظمین، به زائران پیاده روی بزرگ اربعین،‌خدمت رسانی کرد.

 

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با اشاره به اینکه خدمات رسانی این موکب در بخش‌های مختلف از جمله «طبخ و توزیع غذا، اسکان، پیرایشگاه،‌ شست و شوی البسه، شارژ و امانات موبایل، نانوایی، ایستگاه واکس و تعمیر کفش، خیاطی» است که امسال مباحث فرهنگی از جمله «ختم قرآن، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب و کتاب در کنار برنامه‌های متعدد و مختلف ویژه کودکان و نوجوانان» در دستور کار این موکب قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: با توجه به عملکرد مثبت این موکب، مقرر شد امسال مستند «از فردوس تا فردوس» به مدت ۵۲ دقیقه از فعالیت‌های این موکب تهیه شود.

 

حجت الاسلام سبزه کار تاکید کرد: این مستند از ابتدای حرکت و بارگیری تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی موکب در شهر کاظمین، در طول مسیر و در روزهای خدمات‌رسانی در کاظمین تهیه شده است که مراحل تدوین را سپری می‌کند.

 

وی اظهارامیدواری کرد: این مستند بعد از تهیه، از شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران