1. آبان 1398 - 13:19
بیرجندرسا-پنجمین اجلاس استانی نماز با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن قرائتی در حسنیه جماران بیرجند برگزار و در پایان این مراسم سه انگشتر هدیه از بیت رهبری به مدیران استان خراسان‌جنوبی اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، پنجمین اجلاس استانی نماز با عنوان «نماز و مدرسه» با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن قرائتی، مدیران و معاونان پرورشی مدارس، مربیان، ائمه جماعات فرهنگی مدارس و مدیران دستگاه‌های اجرایی خراسان‌جنوبی در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.

آشنایی و انس بیشتر جوانان با نماز و  پررنگ‌تر کردن نماز جماعات در مدارس از اهداف پنجمین اجلاس استانی نماز در خراسان‌جنوبی بود.

در پایان این مراسم سه انگشتر هدیه از بیت رهبری به مدیران استانی که در بحث نماز فعالیت ویژه داشته‌اند توسط حجت‌الاسلام قرائتی اهدا شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی اقامتی دو روزه در بیرجند خواهند داشت و از دیگر برنامه‌های وی در سفر به خراسان‌جنوبی دیدار با اعضای هیأت علمی دانشگاه بیرجند در مسجد امام صادق(ع) دانشگاه، دیدار عمومی مردم در مسجد امام حسین(ع) بیرجند بعد از نماز مغرب و عشا و دیدار با روحانیون استان در حوزه علمیه رضویه است.

برگزاری برنامه درس اخلاق در محل دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی در سفر به بیرجند است.

نظرات کاربران