30. مهر 1398 - 18:29
فرمانده سپاه انصار الرضا ( ع) خراسان جنوبی تاکید کرد:
ضرورت تلاش برای ایجاد گردشگری اسلامی و سالم در خراسان جنوبی
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصار الرضا ( ع) خراسان جنوبی گفت: باید با بهره برداری از فرصت های موجود شرایطی فراهم شود که ضمن تقویت گردشگری، شاهد گردشگری سالم، اسلامی و مورد قبول جامعه باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، سردار علی قاسمی ظهر سه شنبه در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان طبس با اشاره به موضوع جلسه گذشته مبنی بر  گردشگری و اماکن تفریحی بیان کرد: خراسان جنوبی با داشتن پتانسیل هایی متعدد ظرفیت بالایی در گردشگری دارد.

وی ادامه داد: شهرستان طبس با داشتن حجم بیشتری از مسافران و گردشگران و قرار گرفتن در مسیر زائران مشهد مقدس، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سردار قاسمی با اشاره به آب و هوای طبس بیان کرد: با توجه به هوای مطلوب این شهرستان در پاییز و زمستان، وجود مکان هایی مانند باغ گلشن و افزایش استقبال مسافران شاهد آسیب های بیشتری در طبس نسبت به دیگر شهرستان ها هستیم. 

وی با بیان اینکه ۱۴ مصوبه جلسه قبلی مربوط به شهرستان طبس بوده است، اظهار کرد: اگرچه تاکنون اقدامات زیادی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و کاهش منکرات انجام شده و برخی از ناهنجاری ها به حداقل رسیده اما هنوز جای کار وجود دارد.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: باید با بهره برداری از زمینه ها و فرصت های موجود شرایطی فراهم شود که ضمن تقویت گردشگری، شاهد گردشگری سالم، اسلامی و مورد قبول جامعه باشیم.

نظرات کاربران