30. مهر 1398 - 13:52
بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: زیرساخت‌های جاده‌های خراسان جنوبی در حد بار ترافیک محورهای استان نیست و باید نقاط حادثه خیز کم شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم،حجت‌الاسلام حمیدی، اظهار داشت: یکی از رویکردهای ما در خراسان جنوبی بعد از انتصاب در این جایگاه سفرهای شهرستانی و دیدار با امامان جمعه و بازدید از واحدهای تولیدی دچار مشکل است.

وی با بیان اینکه روز گذشته به شهرستان‌های سربیشه و نهبندان سفر کردیم و از نزدیک در جریان برخی امور قرار گرفتیم گفت: یکی از بازدیدها در این شهرستان بازدید از کارخانه شیر بود که زیرساخت‌های خوبی ایجاد شده اما تامین نقدینگی برای خرید تجهیزات و ماشین آلات از مشکلات این کارخانه بود که باید برای رفع این مشکل تدابیری اندیشیده شود.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: از آن جایی که تولید اشتغال در رونق و توسعه منطقه نقشی اساسی دارد فرماندار نهبندان در حال پیگیری مشکلات این واحد تولیدی است و دستگاه قضا آمادگی هر گونه همکاری را در این راستا دارد.

حمیدی با بیان اینکه دستگاه قضایی آمادگی خود را برای همراهی و رفع هر گونه مشکل واحدهای تولیدی اعلام می‌کند افزود: در این بازدید برخی از واحدهای تولیدی در تامین نقدینگی برای خرید تجهیزات و ماشین آلات مشکلاتی مطرح شد که مسئولان شهرستانی پیگیر رفع مشکلات هستند.

بیشتر بخوانید

وی معادن سنگ را یکی از ظرفیت‌ها برای نهبندان دانست و افزود: تلاش داریم قوانین دست و پا گیر که مانع رونق تولید می‌شود را حذف کنیم و در حال حاضر زیرساخت‌های جاده‌های خراسان جنوبی در حد ترافیکی استان نیست که در این راستا معاونت پیشگیری از وقع جرم دادگستری استان تاکنون نشست‌های مختلفی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی، پلیس راه، نیروی انتظامی و دیگر نهادهای استان برگزار کرده است.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: تا کنون نقاط حادثه خیز در جاده‌های استان شناسایی شده اما باید این نقاط کم شود و نظارت‌ها از طریق نصب دوربین بیشتر شود  که نصب دوربین یکی از مطالبات ما است.

نظرات کاربران