29. مهر 1398 - 13:38
بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: کارخانه قند قهستان می تواند به روزهای رونق تولید برگردد و به راستی این خبر شاید یکی از بهترین خبرها برای کارگران تعدیل شده این شرکت باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در سفر به شهرستان مرزی درمیان و در بازدید از کارخانه تعطیل قند قهستان که در سالیان دراز چرخش می چرخید اما چند سالی است که تعطیل شده، اظهار کرد: سوءمدیریت و خشکسالی از عوامل اصلی شرایط کنونی کارخانه قند قهستان است.

وی افزود: برای راه‌اندازی مجدد کارخانه باید امکان تولید مجدد چغندر قند در داخل استان و حتی استفاده از ظرفیت استان های مجاور و حتی افغانستان و کشت های فرا سرزمینی در دستور کار قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی با اشاره به مطالبات کارگران تاکید کرد: بدون شک باید وصول مطالبات کارگری از اولویت های کاری مسئولان مربوطه قرار بگیردو با برنامه ریزی دقیق حق و حقوق کارگران که در اولویت قرار دارد به دستشان برسد.

وی بیان داشت: دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی نسبت به نظام و انقلاب است و آنچه می‌تواند در این زمینه دشمن را زمین‌گیر کند امیدواری مردم است و پاسخگویی و خدمت موثر به مردم بهترین راهکار است که به جامعه امید می ‌دهد و امروز این، یک وظیفه شرعی و قانونی است.

حمیدی گفت: کارخانه قند قهستان می تواند به روزهای رونق تولید برگردد و به راستی این خبر شاید یکی از بهترین خبرها برای کارگران تعدیل شده این شرکت باشد.

نظرات کاربران