28. مهر 1398 - 13:02
بیرجندرسا-رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی گفت: پرونده مسابقات قهرمانی و دور نهایی رنکینگ دارت استان اعزامی به لیگ برتر کشور با معرفی برترین‌ها در طبس بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،علیرضا علیزاده، اظهار داشت: پرونده مرحله سوم و نهایی مسابقات دارت قهرمانی رنکینگ خراسان‌جنوبی زیر گروه لیگ برتر کشور با معرفی برترین‌ها بسته شد.

وی افزود: این ماراتن استانی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی با شرکت ۳۴ دارتر آقا و خانم شهرستان‌های طبس و بیرجند در خانه دارت شهرستان طبس به صورت گروهی و حذفی برگزار شد.

رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: ابوالفضل علیزاده بر سکوی قهرمانی بخش آقایان مسابقات رنکینگ دارت استان قرار گرفت، علیرضا محمدزاده مقام دوم را کسب کرد و الیاس ایزدی سوم شد.

علیزاده خاطرنشان کرد: مریم عرفانیان‌مهاجر بر سکوی نخست این رویداد ورزشی بانوان ایستاد، ملیحه رجبی نایب قهرمان شد و آسیه ملکی به مقام سوم رقابت‌ها دست یافت.

وی با اشاره برگزاری دور نهایی مسابقات لیگ برتر دارت خراسان‌جنوبی به میزبانی شهرستان طبس، بیان داشت: زهرا رجبی با کسب ۳۵ امتیاز مقام نخست رقابت‌ها را به‌دست آورد، مریم عرفانیان‌مهاجر با ۲۹ امتیاز دوم شد، ملیحه رجبی با ۲۳ امتیاز مقام سوم و حمیده گل‌مکانی نیز با ۲۰ امتیاز رتبه چهارم را از آن خود کردند.

رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی ادامه داد: ابوالفضل علیزاده با کسب ۲۹ امتیاز قهرمانی بخش آقایان را به خود اختصاص داد، مهدی وکیل‌زاده با ۲۸ امتیاز دوم به مقام دوم دست یافت، الیاس ایزدی با ۲۷ امتیاز سوم و علیرضا محمدزاده با ۲۰ امتیاز چهارم شدند.

علیزاده گفت: زهرا رجبی، مریم عرفانیان‌مهاجر و ملحیه رجبی در بخش بانوان و ابوالفضل علیزاده و مهدی وکیل‌زاده در بخش آقایان به نمایندگی از خراسان‌جنوبی در رقابت‌های لیگ برتر دارت کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی و نهایی رنکینگ لیگ برتر دارت خراسان‌جنوبی با حضور قدیمی رئیس اداره ورزش و جوانان طبس، چاجی دبیر ورزشی خبرگزاری فارس، مسؤولان هیأت انجمن‌های ورزشی و کمیته‌های دارت خراسان‌جنوبی و طبس با لوح سپاس و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد.

نظرات کاربران