16. مهر 1398 - 14:07
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اقدامی برای یک جهش بزرگ در تمدن سازی دینی و اسلامی است، گفت: تمدن سازی نیز مقدمه ای برای ظهور است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،حجت الاسلام احمد رضایی با اشاره به گام دوم انقلاب بیان کرد:  با توجه به اهمیت موضوع باید هر کسی در حد ظرفیت و توان خویش در  این زمینه کار کند.

وی با بیان اینکه این بیانیه سند مهمی بوده که تفسیر آن سال های زیادی را هزینه می برد، اظهار کرد: مبلغان تبلیغات اسلامی تاکنون طی دو مرحله در قبل از ماه رمضان و  قبل از محرم برنامه های ویژه ای را با محوریت گام دوم انقلاب ارائه کردند.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه سخنرانی و تبلیغ پیرامون دو موضوع بیانیه گام دوم انقلاب و مباحث مربوط به خانواده  از جمله تکالیف مبلغان در سال جاری است، گفت: دشمن امروزه نظام خانواده را هدف گرفته و به دنبال تغییر سبک زندگی است بنابراین مقابله با این توطئه نیازمند حفظ خانواده، نظام خانواده و سبک زندگی اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه باید با اجرای برنامه هایی مانند برگزاری مسابقه دیگران را برای خواندن بیانیه تشویق  کنیم، ادامه داد: نسل جوان از مخاطب های اصلی این بیانیه بوده که می طلبد در راستای تبیین بیانیه در این قشر اقداماتی انجام شود.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب باید مانند کتاب همراه مان باشد و آن را بخوانیم و بفهمیم، افزود: همچنین نیاز داریم نتیجه، آثار و برکات بیانیه را جست و جو کنیم.

گام دوم انقلاب جهشی برای تمدن سازی اسلامی

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اقدامی برای یک جهش بزرگ در تمدن سازی دینی و اسلامی است، افزود: تمدن سازی نیز مقدمه ای برای ظهور است.

وی با بیان اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان به طور خاص مورد توجه قررار گرفته اند، افزود: ۴۰ نوبت واژه جوان، ۶۳ نوبت واژه انقلاب و ۴۹ نوبت واژه اسلام در این بیانیه به کار برده شده است.

حجت الاسلام رضایی زنده کردن شعارهای انقلاب را از دیگر تاکیدات بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد و افزود: شعارهای انقلاب محدود به جغرافیای خودمان نبوده است چراکه امام (ره) جهانی فکر می کردند و پیام های ایشان هم جهانی بود.

وی با بیان اینکه اگر جنگی عیله ما آغاز شود دفاعی مقتدارانه خواهیم داشت، افزود:  مردم امروز دستاوردهای انقلاب را باور کرده اند بنابراین احساس آرامش و امنیت می کنند.

حجت الاسلام رضایی بیان کرد: دشمن می داند که اگر هوس کند به ایران حمله کند، افراد زیادی را برای دفاع آماده داریم.

نظرات کاربران