16. مهر 1398 - 13:59
بیرجندرسا-شهردار بیرجند گفت: 40 نفر در قالب موکب خدماتی، نظافتی، آتش نشانی امام علی (ع) شهرداری بیرجند، عازم شهر کاظمین (باب صاحب الزمانی) شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،محمدعلی جاوید، اظهار کرد: 40 نفر در قالب موکب خدماتی، نظافتی، آتش نشانی امام علی (ع) شهرداری بیرجند طی مراسمی با بدرقه پرسنل شهرداری، عازم شهر کاظمین (باب صاحب الزمانی) شدند.

وی با بیان اینکه موکب خدماتی امام علی(ع) شهرداری بیرجند از 14 مهرماه در کاظمین مستقر شده است، گفت: طبق روال سال‌های گذشته، نیروهای خدماتی شهرداری برای نظافت و رفت و روب و توزیع لوازم بهداشتی بین زائران شهر کاظمین عازم این شهر شدند.

شهردار بیرجند بیان کرد: این مراسم بزرگترین رویداد مذهبی جهان است و تمام مسلمانان از اقصی نقاط جهان در اربعین به زیارت امام حسین (ع) می‌آیند که این امر لزوم همراهی و همکاری همه مردم را می‌طلبد و شهرداری بیرجند نیز مستثنی از این قاعده نبوده و با اعزام این کاروان نقش هرچند کوچکی در این گردهمایی بزرگ مسلمانان ایفا می‌کند.

جاوید ادامه داد: شهرداری بیرجند برای سومین سال پیاپی با اعزام تیمی متشکل از پاکبانان، رانندگان و کارکنان شهرداری و تعدای از نیروهای آتش نشانی گامی در راستای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به زائران اربعین برداشته است.

وی با اشاره به اینکه 37 نفر در این موکب فعالیت‌های خدماتی را در کاظمین ارائه می‌دهند، یادآور شد: 30 کپسول آتش‌نشانی نیز برای اطفاء حریق در موکب خدماتی، نظافتی و آتش نشانی امام علی(ع) شهرداری بیرجند وجود دارد.

نظرات کاربران