16. مهر 1398 - 13:55
بیرجندرسا-مجموعه ورزشی کارگران شهرستان فردوس پس از گذشت ۱۰ سال از آغاز عملیات اجرایی، برای تکمیل طرح با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سازمان تامین اجتماعی واگذار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا،عباس رکنی افزود: سال ۱۳۹۱ مبلغ ۱۱۲ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی به این پروژه اختصاص یافت و تا مرحله فونداسیون پیش رفت اما بعد از آن به دلیل کمبود اعتبار، پروژه متوقف شد.

وی اظهار داشت: تکمیل این مجموعه ورزشی یکی از درخواست‌های مسئولان شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است که روز گذشته در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان فردوس و بازدید از پروژه، برای واگذاری رایگان آن به سازمان تامین اجتماعی قول مساعد داده شد.

وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل مجموعه ورزشی کارگران را ۲.۵ تا سه میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: امید است با واگذاری این پروژه به تامین اجتماعی به زودی شاهد اتمام و بهره‌برداری سالن ورزشی باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی تصریح کرد: در شهرستان‌های نهبندان و قاینات نیز هر کدام یک سالن ورزشی مربوط به کارگران از سال‌های گذشته در حال احداث است.

وی گفت: سالن ورزشی نهبندان اکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی و سالن قاین حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد اما به دلیل کمبود اعتبار، این پروژه‌ها نیز متوقف شده است و نیاز به پیگیری دارد.

معاون اول رئیس جمهوری، وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی و نیرو، روسای کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، جمعی از مسئولان نهادها و سازمان‌ها دیروز (دوشنبه) برای شرکت در ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر به خراسان جنوبی سفر کردند.

«محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سفر به شهرستان‌های فردوس و سرایان از چند طرح عمرانی و تولیدی در این شهرستان‌ها بازدید کرد.

نظرات کاربران