9. مهر 1398 - 13:41
بیرجندرسا-معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: هنرمندان برای شرکت در نمایشگاه عکس زرشک(یاقوت پاییزی) از هشتم مهرماه سه روز فرصت دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،سید علی زمزم اظهار کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با همکاری سازمان جهاد کشاورزی نمایشگاه عکس زرشک (یاقوت پاییزی) به آن را برگزار می کند.

معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: هنرمندان عکاس خراسان‌جنوبی برای شرکت در این نمایشگاه ظرف سه روز از تاریخ هشتم مهرماه فرصت دارند ۳ فریم از بهترین آثار خود را با محتوای  محصول استراتژیک زرشک را به آدرس khj@farhang.gov.ir  و یا پیام رسان‌های تلگرام و سروش به شماره  ۹۳۸۵۶۱۳۴۸۴ ارسال نمایند.

زمزم ادامه داد: معرفی محصول زرشک، حضور محصول زرشک در زندگی مردمان خراسان‌جنوبی، زرشک و جایگاه اقتصادی و حضور در بازارهای بین‌المللی و زیبایی‌های باغات و فرآورده‌های این محصول از جمله اهداف این فراخوان می‌باشد.

وی بیان کرد: عکاسان باید عکس‌های خود را با کیفیت بالا در قالب فایل اصلی دوربین با فرمت JPG و ۳۰۰dpi و حجم حداقلی ۸ مگابایت ارسال نمایند.

معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشد اسلامی خراسان‌جنوبی یادآور شد: عکس‌های ارسالی توسط هیئت انتخاب بررسی و از هر عکس انتخابی در مرحله نهایی  ۲ میلیون ریال حمایت حق مالکیت اثر خواهد شد.

نظرات کاربران