8. مهر 1398 - 15:02
با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش؛
مدرسه استثنایی شهدای بانک ملی در بیرجند افتتاح شد
بیرجندرسا-آموزشگاه ۶ کلاسه شهدای بانک ملی با حضور معاون وزیر و رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور و جمعی از مسئولان در بیرجند به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، آموزشگاه شهدای بانک ملی مهرشهر امروز (8 مهر) با حضور معاون وزیر و رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

 

«محمدعلی واقعی» مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در مراسم افتتاح این آموزشگاه اظهار کرد: این مدرسه 6 کلاسه با زیربنای 554 مترمربع در منطقه مهرشهر بیرجند احداث شده است.

 

وی با بیان اینکه برای ساخت این آموزشگاه یک میلیارد و 460 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، افزود: احداث و تجهیز این مدرسه با مشارکت بانک ملی و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز استان بوده است.

 

واقعی ادامه داد: این آموزشگاه ظرفیت پذیرش 180 دانش آموز با نیازهای ویژه را دارد و پنجمین پروژه مشارکتی بانک ملی در استان است.

 

«محمدرضا بیکی» مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی  نیز در این مراسم با بیان اینکه در مهرماه 180 کلاس جدید تحویل آموزش و پرورش استان شده، گفت: 77 درصد این پروژه‌ها با مشارکت خیرین احداث شده است.

 

وی بیان کرد: سال گذشته خیران 21 میلیارد تومان از ساخت مدارس استان را تعهد کردند که تاکنون 17 میلیارد تومان آن محقق شده است.

 

گفتنی است نشست با شورای معاونین اداره کل، بازدید ازمراکزشکوه و تدبیر بیرجند و نشست تخصصی با مدیران مدارس و مراکزاستثنایی استان ازدیگربرنامه های سفریک روزه معاون وزیرورئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور به خراسان جنوبی بوده است.

نظرات کاربران