3. مهر 1398 - 12:58
بیرجندرسا-رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور: با فرهنگ عاشورایی هشت سال از کشورمان دفاع کردیم و اکنون هم با همان رویه جنگ اقتصادی را پشت سر می گذاریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، رئیس کمیته امداد کشور در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی شهرستان درمیان گفت: استکباری که در هشت سال دفاع مقدس نتوانست کاری از پیش ببرد امروز با محاصره اقتصادی هم نمی‌تواند کاری کند.

آقای بختیاری با بیان اینکه ملت ایران از تعالیم اسلام الهام می گیرد افزود: اگر حزب ا...لبنان در 33 روز جنگ نابرابر توانست با وجود حمایت های زمینی و هوایی آمریکا، اروپا و عربستان سعودی از اسرائیل، به پیروزی برسد به دلیل ایمان به خدا و اتکا به قرآن است.
رییس کمیته امداد امام خمینی کشور یکی دیگر از دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را  خودباوری دانست و گفت: در دوران سال دفاع مقدس، جوانان و طلاب با تکیه بر خودباوری به موفقیت رسیدند.
بختیاری افزود: شعار "ما میتوانیم" از دستاوردهای انقلاب و درس های امام راحل (ره) بود و امروز جوانان نسل دوم و سوم ما به پشتوانه همین شعار به قله های علم و دانش و صنعت رسیده اند.

وی گفت: اگر امروز به عنوان یک قدرت موشکی و پهبادی در جهان مطرح هستیم، به برکت جوانانی است که امام راحل (ره) و جنگ را ندیدند اما با اتکا به دستاوردهای انقلاب و خودباوری سبب شدند امروز ایران اسلامی قدرت مطرح منطقه باشد.

بختیاری گفت: دشمن اعتراف کرده تحریم ها بر ملت ایران نتوانسته تأثیر بگذارد و ملتی که مسلح به سلاح شهادت و عاشوراست را با هیچ حیله و ترفندی نمی توان وادار به تسلیم کرد. 

رئیس کمیته امداد کشور صبح امروز وارد خراسان جنوبی شد و در اولین روز از سفر دو روزه خود به استان، به شهرستان درمیان رفت و علاوه بر شرکت در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی این شهرستان، با مردم روستاهای کلاته نظر و دو نخی هم دیدار کرد.

نظرات کاربران