31. شهريور 1398 - 15:08
بیرجندرسا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری ٣٦ برنامه فرهنگی و هنری در ایام بزرگداشت هفته دفاع مقدس در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده اظهار داشت: دیدار و تقدیر از خانواده شهدا و ایثارگران، برگزاری ۹ شب شعر، ٦ نمایش و چندین تئاتر، کارگاه نقاشیخط، اکران فیلم با موضوع دفاع مقدس در سینماهای استان، برپایی نمایشگاه های مختلف فرهنگی و هنری و برپایی محافل انس با قرآن در موسسات قرآنی از جمله این برنامه ها بوده که همگی با محتوایی مختص هفته دفاع مقدس اجرایی خواهند شد.

وی هفته دفاع مقدس را فرصتی مغتنم برای انتقال ارزش ها و مفاهیم دفاع مقدس به نسل جوان دانست و اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای رسالت خود برای پرداختن به مفاهیم فرهنگی این ارزش ها، هرساله ارتقاء کیفیت بر ثانیه ها را نیز مد نظر قرار می دهد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به ظرفیت بالای حوزه های فرهنگی و هنری این استان اشاره کرد و افزود: باید این نیروها و پتانسیل ها را مدیریت کنیم و با تعامل و همکاری بیشتر برنامه‌های فرهنگی و هنری مناسبی را در زمینه دفاع مقدس انجام دهیم.

نبی زاده همچنین از برگزاری جلسه کمیته هنری، نمایشی و ادبیات دفاع مقدس شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در این راستا و به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و بر برگزاری هر چه بهتر برنامه های این هفته تاکید کرد.

نظرات کاربران