28. شهريور 1398 - 14:05
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی:
مسائل رفاهی و تکریم بازنشستگان مورد توجه قرار گیرد
بیرجندرسا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: بازنشستگان گنجینه ارزشمندی از تجربه و دانایی هستند که باید مسائل رفاهی و تکریم آن ها مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، جعفر شهامت ظهر پنج شنبه در جلسه هم اندیشی صمیمانه بازنشستگان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بیان کرد: بازنشستگان گنجینه  ارزشمندی از تجربه و دانایی هستند که عمری را در کمال صداقت و درستکاری وقف کمک به همنوعان خود نموده اند.

وی با بیان اینکه تکریم، حفظ حرمت و عزت بازنشستگان به عنوان یک ارزش بوده که ناشی از فرهنگ غنی ایرانی - اسلامی است، گفت: بهبود مسائل رفاهی و تکریم بازنشستگان از جمله موارد مهم در فرهنگ سازمان بوده که باید در تمامی لایه های اجرایی و مدیریتی جریان یابد.  

مسعود قاسمی، معاون توسعه و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل خراسان جنوبی بازنشستگان را جزئی از خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای دانست و  توضیحاتی در خصوص مطالبات و پیگیری های انجام شده در حوزه بازنشستگان را ارئه نمود.

گفتنی است در این مراسم چند نفر از بازنشستگان به عنوان نماینده از طرف سایر بازنشستگان به ایراد سخن پرداختند و مسائل ، پیشنهادات  و درخواست های خود را جهت بحث و بررسی مطرح کردند.

نظرات کاربران