28. شهريور 1398 - 13:52
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در تیپ انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی از برگزاری تجمع بزرگ بسیجیان استان در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،حجت‌الاسلام محمدرضا توکلی با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: دفاع مقدس، مکتبی بسیار متعالی به شمار می‌رود که انباشته از ارزش‌های والای اسلامی و انسانی است هرچند هنوز موفق به تبیین کامل این مکتب الهی نشده‌ایم.

وی امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی و اقتدار آن در عرصه‌های ملی و بین‌المللی را مرهون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان اسلام دانست و بیان داشت: تقارن هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس بهترین فرصت برای تبیین رشادت‌های رزمندگان برای نسل جوان و دانش‌آموزان است.

نماینده ولی فقیه در تیپ انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی از برگزاری تجمع بزرگ بسیجیان خراسان‌جنوبی همزمان با هفته دفاع مقدس در استان خبر داد و بیان داشت: نمایش حضور و اقتدار بسیج مردمی یک راهبرد انسجام‌بخش و امید آفرین در شرایط جنگ اقتصادی و روانی جدید است که به امید و یاری خداوند طی این هفته تجمع دو هزار نفری بسیجیان را خواهیم داشت.

توکلی با اعلام اینکه این مراسم شنبه 30 شهریورماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مصلی المهدی(عج) بیرجند برگزار می‌شود، مطرح کرد: این مراسم با حضور بسیجیان سراسر استان و گردان‌های امام حسین(ع) با سخنرانی آیت‌الله عبادی برگزار می‌شود.

وی هدف از این مراسم را بیعت با رهبری و تجدید میثاق با رهبری در آستانه هفته دفاع مقدس اعلام و تصریح کرد: تجمع بزرگ بسیجیان در شرایط کنونی برای اولین سال است که با هدف مذکور به همت تیپ انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.

نظرات کاربران