26. شهريور 1398 - 13:27
بیرجندرسا-رفیعی با تاکید بر اینکه در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها ۹۷۸ پایگاه در سطح مدارس استان برپا می شود، گفت: یک هزار و ۱۰۷ هزار دانش آموز بی بضاعت برای شروع سال تحصیلی جدید چشم انتظار کمک های مردم در جشن عاطفه ها هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«احمد رفیعی» با بیان اینکه امسال جشن عاطفه ها با شعار «بارنگ مهر رویایی را بسازیم» برگزار می شود، اظهار داشت: اولین مرحله جشن عاطفه ها در استان همزمان با سراسر کشور در ۷ و ۸ شهریور ماه امسال با فعالیت 379 پایگاه ثایت و سیار در سطح معابر عمومی و مصلی های نماز جمعه برگزار شده است.

 

معاون حمایت و توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی افزود: مردم استان در این مرحله نخست جشن عاطفه ها 758 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک نقدی و غیرنقدی کردند.

 

رفیعی با اشاره به اینکه امسال جشن عاطفه ها همانند سال های گذشته در دو مرحله انجام خواهد شد، افزود: مرحله دوم جشن عاطفه ها 10 مهرماه با مشارکت دانش آموزان در سطح استان برگزار می شود.

 

وی از برپایی 978 پایگاه در سطح مدارس استان برای مرحله دوم جشن عاطفه ها خبر داد و گفت: در حال حاضر 10 هزار و 107 دانش آموز نیازمند استان خراسان جنوبی تحت پوشش کمیته امداد هستند.

 

معاون حمایت و توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی ادامه داد: سال گذشته كمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده در جشن عاطفه ها 2 میلیارد و 800 میلیون تومان بوده كه 160 میلیون تومان در مدارس جمع آوری شده است.

 

وی با اشاره به اینکه یک هزار و 526 نیرو در برگزاری جشن عاطفه ها در استان همکاری می کنند، بیان داشت: نیکوکاران به منظور کمک به جشن عاطفه ها برای فراهم کردن زمینه تحصیل دانش آموزان نیازمند علاوه بر واریز وجوه نقدی به شماره حساب 0101346849006 بانک ملی مرکزی بیرجند، می توانند با استفاده از اپلیکیشن های سنا، سکه ، بله، ایوا، بام در تلفن همراه  اقدام کنند.

 

رفیعی گفت: همچنین نیکوکاران می توانند با استفاده از تلفن همراه با کد دستوری  #056*1*8877* برای یاری رساندن به نیازمندان واقعی جامعه مشارکت کنند.

نظرات کاربران